دسته بندی ها

چسب بتن پارسیک

  • قیمت :

    ۲۸,۰۰۰ تومان

توضیحات

چسب بتن

چسب بتن یکی از مواد افزودنی بتن است که امروزه در صنعت ساختمان برای آب بند نمودن بتن و افزایش چسبندگی بتن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از چسب بتن برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگیهای سطحی و عمقی استفاده می شود چسب بتن هارد استون کاربد های مختلفی دارد. چسب بتن هارد استون بدون نیاز به افزودن آب می باشد و هموژن است چسب بتن هارد استون مقاومت کششی و خمشی بالایی دارد و کارایی در بالابردن افزایش دوام بتن گچ و آهک نیز دارد ولی مهمترین خواصیتی که چسب بتن هارد استون دارد بالا بردن چسبندگی در بتن است. چسب بتن هارد استون ، برای افزایش چسبندگی بتن تازه به منظور چسبیدن به بتن قدیمی در موارد مختلف از قبیل تعمیر سازه های بتنی کاربرد دارد. بیشترین استفاده از چسب بتن مربوط به کارهاى تعمیراتى مى باشد چون این افزودنى با ملات، مخلوط هماهنگ و همگنى تشکیل می دهد و در ضمن اینکه مانع تراوش آب و تفکیکدانه هاى ریز و درشت مى شود همچنین چسب بتن هارد استون میزان چسبندگى بتن تازه را با ملات قدیمى تر را افزایش مى دهند.
مشخصات چسب بتن:
حالت فیزیکى چسب بتن به صورت مایع و رنگ این چسب بتن شیرى رنگ است.
وزن چسب بتن تولیدی هارد استون ۱gr/cm³ می باشد و چسب بتن هارد استون کلر ندارد.
بسته بندى چسب بتن درظرف های پلاستیکى ۴ و ۲۰ لیترى می باشد.

زمان نگهدارى چسب بتن:
تا شش ماه است و این چسب بتن را باید به دور از گرماى شدید و یخ زدگى نگهداری کرد.

ویژگی ها و تاثیرات چسب بتن:
مهمترین خاصیت چسب بتن تولید چسبندگی قابل توجهی در بتن یا ملات است که خود عامل افزایش چسبندگی بتن یا ملات جدید درحال اجرا است. همچنین می توان گفت ویژگی های دیگر این چسب بتن کاهش نفودناپذیری بتن و ملات است که موجب آب بند بودن آن نیر می شود و باعث جلوگیری از ترک خوردن و باد کردن بتن می شود ، به همین دلیل استفاده از چسب بتن هارد استون باعث افزایش مقاومت فشاری و بالارفتن عمر مفید سازه می شود.

مزایای برجسته چسب بتن هارد استون
چسب بتن فابیر مقرون به صرفه می باشد .
چسبندگی بالا به بتن حدودا ۴ برابر ملات سیمان چسب بتن هارد استون موجب بهبود مقاومت شیمیایی , مقاومت سایشی , مقاومت کششی و فشاری می شود.
با استفاده ازاین چسب بتن علاوه بر آن که انعطاف پذیری بتن افزایش میابد دوام آن نیز بهبود میابد.
چسب بتن هارد استون قابلیت اجرای آسان به بتن میدهد و این امکان اجرای لایه های نازک بتن را ایجاد میکند.
چسب بتن هارد استون سازگار با انواع سیمان می باشد .

توضیح فنی چسب بتن:
چسب بتن در ترکیب با بتن و ملات های ساخته شده از جمله سیمان و آهک موجب افزایش مقاومت کششی وجلوگیری از ایجاد ترک در ملات می شود همچنین چسب بتن هارد استون قابل استفاده با گچ نیز می باشد و کارائی و حالت خمیری و روانی بتن و ملات تازه را بالامی برد.
چسب بتن هارد استون موجب افزایش مقاومت خمشی بتن را تا حداکثر ۵۰% می شود همچنین با استفاده از این چسب بتن و افزایش چسبندگی بتن و مقاومت سایشی بتن نیر بالا می برد، همچنین با افزودن این چسب بتن و کاهش نفوذ آب و مواد شیمیایی و افزایش مقاومت تاثیر چشم گیری در مقابل یخبندان و یخ زدن بتن و ملات دارد هم چنین این افرودنی بتن(چسب بتن) تاثیر چشم گیری در افزایش مقاومت محصولات سیمانی در محیط های قلیائی و در مناطق شدید مرطوب دارد لازم به ذکر استاین چسب بتن هیچ گونه خورندگی بر روی میلگرد به جایی نمی گزارد.

موارد کاربرد چسب بتن: از چسب بتن برای آب بندی بتن استفاده می کنند.
از چسب بتن هارد استون برای افزایش چسبندگی بتن استفاده می شود.
از چسب بتن هارد استون برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگیهای سطحی و عمقی سازه های بتنی که در خشکی بوده و یا اینکه با رطوبت در تماس هستند
از چسب بتن هارد استون برای آب بندی بتن استفاده می شود.همچنین ازچسب بتن را برای نماسازی بر روی بتن قدیمی نیر استفاده می شود.
از چسب بتن برای ساخت ملات های ترمیمی و قدیمی یا بتن خود تراز شونده و برای کف سازی و پرکردن درز های اجرائی و ساخت و ترمیم سطوح بتنی می توان استفاده کرد.

میزان مصرف چسب بتن:
دز مصرفی چسب بتن به میزان ۵% الی ۲۰% وزن سیمان مصرفی ، به بتن اضافه باید کرد.
نگهداری چسب بتن:
چسب بتن در درجه حرارت C˚۵ الی C˚۳۰ نگهداری شود. چسب بتن هارد استون حداکثر ۱۲ ماه پس از تاریخ تولید قابل مصرف می باشد.
برای اطلاعات بیشتر در باره چسب بتن تولیدی لطفا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای