دسته بندی ها

فروشندگان انواع مدل های کانکس کارگاهی

فروشندگان و مجریان در استان خراسان رضوی

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل کانکس کارگاهی

به سازه هایی قابل حمل که در انواع مختلف فروشگاهی، خوابگاهی، نگهبانی، اداری، اورژانسی، کارگاهی و... ساخته می شوند کانکس می گویند. کانکس ها کاربرد های زیادی دارند. معمولا سبک بوده و دارای قیمت تمام شده مناسبی می باشند که استفاده از آن ها را اقتصادی کرده است.

در پروژه های ساختمانی، عمرانی و معدنی که در خارج از شهر انجام می شوند و دسترسی به خانه نیست معمولا از کانکس استفاده می شود برای اسکان افراد حاضر در پروژه. از کارگر های معمولی گرفته تا کارفرمایان و کارشناسان. گاهی فضا به گونه ای است که استقرار شبانه روزی در فضای انجام پروژه نیاز است و کانکس ها با هدف برآورده کردن همین نیاز ها ساخته می شوند. شرکتی که پروژه های زیادی در مناطق مختلف دارد می تواند با یک بار خریدن کانکس های کارگاهی از آن برای چندین پروژه دیگر هم استفاده کند. زیرا کانکس ها قابل حمل بوده و قابل انتقال به مکان های دیگر هستند. سفارش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود دارد از تک سالنی گرفته تا چند سالنی. اما نکته ای که در ساخت کانکس ها باید به آن توجه داشت امنیت و مقاومت بالای آن هاست زیرا افراد زیادی در آن اقامت دارند و باید متناسب با شرایط کارگاه ایمن سازی شوند.

اگر تصمیم به استفاده از کانکس کارگاهی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید، از بین انواع مختلف کانکس کارگاهی در استان خراسان رضوی  کانکس کارگاهی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان خراسان رضوی  موجود هستند، با آن ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کانکس کارگاهی در استان خراسان رضوی

کانکس ها هم مانند هر فضای اقامتی دیگر باید تجهیزات خاص داشته باشند که در ادامه به برخی از این موارد مهم اشاره می شود.

  • کانکس حتما باید مجهز به سیستم تهویه مناسب باشد.
  • داشتن تجهیزات برای سرمایش و گرمایش کانکس ها امری ضروری است.
  • هر کانکس باید مجهز به کپسول آتشنشانی باشد تا در زمان بروز حادثه بتوان خسارات را به حداقل ممکن کاهش داد.
  • کانکس ها برای مدت زمانی طولانی خانه افراد خواهند بود پس باید مجهز به سیستم های آب گرم و سرد و البته از همه مهم تر حمام باشد.
  • تخت خواب از تجهیزات ضروری است که هر کانکس باید به تعداد افراد مستقر در آن داشته باشد.
  • سرویس بهداشتی که در کانکس باشد اسباب راحتی افراد فراهم خواهد شد.
  • تاسیسات برقی از الزامات دیگری است که هنگام ساخت و یا خرید کانکس ها باید به آن توجه داشت.

انواع کانکس های کارگاهی

کانکس های کارگاهی سبک

از این کانکس ها برای پروژه هایی با مدت زمان کوتاه چند ماهه استفاده می شود. معمولا این سازه ها قابلیت استفاده در نوبت بعدی را ندارند. هزینه ساخت این کانکس ها پایین است.

کانکس کارگاهی سنگین

این کانکس ها این قابلیت را دارند که در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. برای پروژه های طولانی مدت و البته وسیع مناسب هستند. اگرچه هزینه اولیه آن ها نسبت به انواع سبک بیشتر است اما طول عمر و دوام آن ها باعث می شود که آن هزینه هم مناسب باشد. این سازه ها تجهیزات قابل قبولی برای رفع نیاز افراد مستقر در آن دارند.

کانکس کارگاهی ساندویچ پنل

ساندویچ پنل ها سازه هایی هستند که در مناطق خیلی گرم و یا خیلی سرد مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که در چنین محیط هایی نیاز است که سازه عایق پلی یورتان داشته باشد. طول عمر این سازه ها هم بالا است که در برابر هزینه اولیه آن ها ارزش دارد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کانکس کارگاهی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کانکس کارگاهی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کانکس کارگاهی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی داشته باشید. این که فروشندگان در استان خراسان رضوی چه نوعی کانکس کارگاهی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کانکس کارگاهی را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون