دسته بندی ها

لیست فروشندگان انواع مدل عایق رطوبتی در استان کرمان

فروشندگان و مجریان عایق رطوبتی در استان کرمان

 • تولید کننده انواع محصولات شیمی ساختمان افزودنی های بتن ملات های آماده عایق های رطوبتی،حرارتی،صوت چسب های ساختمانی رنگ و نما
  آدرس: شهرک صنعتی

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی عایق رطوبتی در استان کرمان

عایق های رطوبتی متریال هایی هستند که برای مقاوم سازی ساختمان در برابر رطوبت و نم مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از عایق رطوبتی مناسب موجب می شود که ساختمان تا سال های زیادی در برابر چنین عوامل مخربی سالم بماند. در یک تعریف کلی می توان گفت عایق های رطوبتی پوشش هایی هستند که ساختمان ها را در برابر نم و رطوبت حفظ می کنند. این عایق ها که از جنس های مختلفی ساخته می شوند با قرار گرفتن روی سطوح از نفوذ آب جلوگیری می کنند. عایق های رطوبتی یا به صورت مایع هستند، یا پودر و یا صفحه ای شکل. بسته به شرایط مختلف از انواع گوناگون آن ها استفاده می شود.

یکی از انواع قدیمی عایق های رطوبتی که از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است ترکیب قیر و گونی است. ولی برای استفاده از قیر و گونی محدودیت های زیادی وجود دارد که به کار گیری آن را با دردسر همراه ساخته است. اول این که هر گونه گرد و غباری اگر روی سطح وجود داشته باشد مانع از عملکرد صحیح عایق رطوبتی خواهد شد. یعنی باید در ابتدا سطح را به طورکامل تمیز کرد. استفاده از قیر و یا گونی بی کیفیت هم باعث می شود به هدف مورد نظرمان نرسیم. به دلیل همین محدودیت ها و مشکلات بشر به فکر ساختن عایق هایی با مشکلات کم تر افتاد که نتیجه آن ساختن عایق های نانو شد که به کارگیری آن ها بسیار آسان تر و با دردسر کم تری همراه است.

اگر تصمیم به استفاده از عایق رطوبتی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان کرمان هستید، از بین انواع مختلف عایق‌های رطوبتی، عایق رطوبتی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان کرمان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید

راهنمای خرید عایق رطوبتی در استان کرمان

کاربرد های عایق های رطوبتی چیست؟

سرویس بهداشتی و حمام خانه ها به دلیل استفاده مداوم و زیاد از آب از قسمت هایی هستند که ممکن است دچار نم و رطوبت شوند. به همین دلیل باید دیوارهای این قسمت های خانه را به کمک عایق های رطوبتی پوشاند.

از دیگر قسمت های خانه که شدیدا در معرض آب و رطوبت است پشت بام خانه می باشد. این قسمت خصوصا در فصل زمستان به دلیل بارش باران و برف باید عایق بندی شود.

اگر در خانه تان استخر دارید باید حتما به فکر عایق بندی کردن آن باشید تا رطوبت حاصل از آن به قسمت های دیگر آسیبی وارد نکند. از دیگر قسمت هایی که نیاز است عایق رطوبتی به کار ببریم بدنه و کف کولرهای آبی است.

در مجموع استفاده از عایق های رطوبتی در ساختمان ها امری لازم و ضروری است و به هیچ عنوان قابل اجتناب نیست. ساختمانی که درست و حسابی در برابر رطوبت عایق بندی نشده باشد استحکام ندارد و خطرات زیادی به همراه خواهد داشت. استفاده از عایق رطوبتی مناسب می تواند بروز حوادث ناشی از نم کشیدن ساختمان را به صفر برساند و برای همیشه خیال شما را راحت کند. پس پیش از انتخاب عایق رطوبتی حتما بایستی انواع جدید و عایق های شیمیایی را شناخته و از بین آن ها بهترین را انتخاب کنید. عایق های شیمیایی هم مقاومت بالایی دارند و هم به دلیل عملکرد خوب شان مقرون به صرفه می باشند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق رطوبتی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب عایق رطوبتی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع عایق رطوبتی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان کرمان داشته باشید. این که فروشندگان عایق رطوبتی در استان کرمان چه نوعی عایق رطوبتی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایق رطوبتی را در بین فروشندگان شهرهای استان کرمان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در استان کرمان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره عایق رطوبتی

 • آموزش نصب ایزوگام

  آموزش نصب ایزوگام

  ایزوگام عایقی رطوبتی جهت محافظت پشت بام در مقابل رطوبت وعوامل جوی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام عبارتن...
 • رفع بوی نم و رطوبت خانه

  رفع بوی نم و رطوبت خانه

  بوی نم و یا ماندگی هوای خانه از نگرانی های اساسی هر یک از ما می تواند باشد. با معرفی چند روش، به شما کمک می...