دسته بندی ها

انواع کفپوش ترمووود در شهر تبریز

فروشندگان و مجریان کفپوش ترمووود در تبریز

  • مرکز فروش وپخش انواع ترمووود فنلاندی ،ایرانی مناسب فضای داخلی و خارجی ساختمان وانواع رنگ مخصوص ترمووود همراه با خدمات و پشتیبانی.
    آدرس: ولیعصر

راهنمای انتخاب و خرید انواع کفپوش ترمووود در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی

چوب از جمله متریالی است که همواره مورد توجه طیف وسیعی از افراد با سلایق مختلف است. چوب هم ظاهر زیبا دارد و هم این که باعث ایجاد حس صمیمیت در خانه می شود چوب را به راحتی می توان با سایر رنگ ها و وسایل مختلف هماهنگ کرد. چوب را می توان برای ساختن کابینت ها، برای ساختن دیوار پوش ها، میز و صندلی و... در منزل به کار برد. اما یکی از کاربردهای اصلی آن هم برای ساختن کفپوش ها است. کفپوش های چوبی مانند سایر محصلات ساخته شده از چوب طرفداران زیادی دارند به همین دلیل تنوع در بین آن ها هم زیاد است. یکی از انواع کفپوش های چوبی کفپوش های ترمووود است.

مکانیزم ساخت این کفپوش ها به این صورت است که با حرارت دادن چوب در دماهای بالا ویژگی های فنی چوب را بهبود می دهند. به این صورت که ابتدا رطوبت چوب را می گیرند و سپس وقتی آن را به دمای محیط می رسانند چوب در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم می شود. پایداری ترمووود بالاست و هم چنین مقاومت بالاتری هم در برابر پوسیدگی پیدا خواهد کرد.

اگر تصمیم به استفاده از کفپوش ترمووود را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف  کفپوش ترمووود در شهر تبریز کفپوش ترمووود با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کفپوش ترموود در تبریز، استان آذربایجان شرقی

ویژگی های کفپوش ترمووود چیست؟

این کفپوش ها در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند و هم چنین دیرتر از چوب معمولی پوسیده می شوند. رنگ شان معمولا  ثابت است. ترمووود مقاومت خوبی در مقابل خم شدن و ترک خوردن دارد. ویژگی مهم دیگر آن پایین بودن هدایت حرارتی است. ترموود غیر سمی بوده و بدون رزین است.

انواع ترمووود

ترمووود ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از: ترمووود نرم و ترمووود سخت

ترمووود نرم: ترمووود های نرم را از چوب درختانی می سازند که برگ های سوزنی شکل دارند مانند درخت کاج. درختان کاج فنلاند مرغوب ترین ترمووود را دارند. این ترمووود ها بسیار سبک هستند و به دلیل بافت زیبایی که دارند برای نمای ساختمان مناسب می باشند. البته قیمت ارزان تری هم نسبت به ترمووود های سخت دارند.

ترمووود نرم: ترمووود های نرم را از چوب درختانی می سازند که برگ های سوزنی شکل دارند مانند درخت کاج. درختان کاج فنلاند مرغوب ترین ترمووود را دارند. این ترمووود ها بسیار سبک هستند و به دلیل بافت زیبایی که دارند برای نمای ساختمان مناسب می باشند. البته قیمت ارزان تری هم نسبت به ترمووود های سخت دارند.

در استفاده از ترمووود ها محدودیت کاربرد نداریم. می توان از آن ها به عنوان کفپوش هم برای فضای داخلی خانه و هم برای فضای بیرونی استفاده کرد. خوبی استفاده از کفپوش های ترمووود برای فضای بیرونی این است که این ترمووود ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت و پوسیدگی دارند که این موضوع در فضای باز اهمیت زیادی دارد. علاوه بر استفاده به عنوان کفپوش، از ترمووود می توان برای ساختن در و پنجره و هم چنین نرده های مورد استفاده در دکوراسوین داخلی هم استفاده کرد. حتی برخی کاربردهای دیگر آن عبارتست از ساختن آلاچیق های تزیینی برای فضای سبز خانه ها، یا مبلمان مورد استفاده در فضای سبز. برای ساختن وسایل دکوراتیو آشپزخانه هم ترمووود ها مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع دامنه استفاده از آن ها فراتر از کفپوش است.

نحوه خرید کفپوش ترمووود به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفپوش ترمووود در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کفپوش ترمووود " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفپوش ترمووود با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز داشته باشید. این که فروشندگان در تبریز چه نوعی کفپوش ترمووود و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفپوش ترمووود را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تبریز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفپوش ترمووود