سقف کششی

فروشندگان و مجریان سقف کششی

 • شرکت فنی و مهندسی آبادبوم که در حال حاضر نمایندگی و عاملیت رسمی فروش کناف ایران و دارنده گواهی نامه اجرای کناف می باشد
  • ۴۴۰۳۶۴۴۵ (۰۲۱)
  آدرس: تهران
 • طراحی و اجرای سقف کاذب کششی در مازندران مجری سقف کاذب کشسان درساری، بابل، آمل و دیگر شهرهای استان با بهترین کیفیت
  آدرس: میدان امام
 • سقف های کشسان لابل مدرن ترین و متنوع ترین متد سقف های کاذب در جهان مناسب برای تمامی مکان ها و کاربری های مختلف از قبیل : اداری,مسکونی,هتل ها ,رستوران ها,استخر,سرویس بهداشتی,حمام و...
  آدرس: خیابان ولیعصر
 • شرکت آتیه سازان تولید کننده سقف های کشسان در خاورمیانه سقف کششی جدیدترین و آخرین تکنولوژی سقف های کاذب می باشد.
  آدرس:

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل سقف کششی

سقف کاذب کششی

سقف کششی، یکی از مدرن ترین سقف های کاذب در دنیا میباشد که تنوع رنگی و شکل پذیری آن یک سقف استثنایی و منحصر به فرد را به وجود آورده که مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی میباشد. سقف های کششی از ورق های PVC تشکیل شده است این ورق ها غیر قابل اشتعال میباشند که با کمک حرارت به این ورق ها استحکام میبخشند و به وسیله ریل هایی دور دیوار حاشیه بندی میشود.
سقف های کششی سرعت نصب بالایی دارند و در اتمام کار اجرای تمیزی از خود به جا میگذارند. سقف های کاذب کششی وزن سبکی دارند و تا 80 متر مربع قابلیت یکپارچگی دارند و زمان نصب آن بسیار سریع است و در فاصله چند ساعت نصب میشود و نیازی به زمان خشک شدن و زیر سازی و رنگ آمیزی، تخریب و بازسازی ندارند و مثل دیگر سقف های کاذب در هنگام نصب ایجاد گرد و خاک و کثیفی نمیکند.
سقف های کاذب کششی کاملا قابل شستشو میباشد و معمولا ضد چربی و گرد و غبار هستند. برای مکان های که بهداشت داخل آنها باید رعایت شود مثل آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد و حتی بدون مواد شوینده میتوان آنها را تمیز کرد. ضد باکتری و میکروب میباشند و میتوان آنها را در مراکز دارویی، آرایشگاه ها، مراکز خدمات پزشکی، مراکز غذایی، مطب ها، حمام، سرویس بهداشتی، استخر و .. استفاده کرد. سقف های کاذب کششی در برابر آتش بسیار مقاوم هستند و عمر طولانی دارند.
با استفاده از این سقف ها میتوان ترک ها و عیب های سقف اصلی را پوشاند و زیر ساخت های ساختمان را مثل تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و برقی، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه را مخفی کرد. سقف هایی که ارتفاع زیادی دارد را میتوان با سقف های کششی کوتاه کرد.
0 (0 votes)