دسته بندی ها

نمای اسپایدر

فروشندگان و مجریان در استان البرز

راهنمای بررسی و انتخاب نمای اسپایدر

از قدیم الایام تا به الان همه معماران و طراحان شیشه را به عنوان یکی از متریال های پر کاربرد در صنعت ساختمان می شناسند. اگر چه در گذشته هم از شیشه استفاده های زیادی می شده است ولی امروزه نوع کاربری آن اندکی تغییر کرده و دامنه وسیع تری را شامل می شود. شیشه در معماری مدرن جز عناصر پر کاربرد شناخته می شود در حالی که معمولا عنصری دکوراتیو شناخته می شد. نمای اسپایدر حاصل توجه و اهمیت معماران مدرن به این متریال و محدوده استفاده از آن می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از نمای اسپایدر را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف نمای اسپایدر در استان البرز نمای اسپایدر با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان البرز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نمای اسپایدر در استان البرز

نمای اسپایدر چیست؟

نمای اسپایدر به ساختار های فلزی از جنس فولاد گفته می شود که شیشه های مخصوص با اتصالات نقطه ای به سازه وصل شده اند. علت استفاده از استیل این است که استیل در برابر خوردگی و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. و دیر تر زنگ می زند. علت نام گذاری اسپایدر به معنای عنکبوت بر روی این سازه ها این است که ساختار عنکبوتی شکل دارند. عمده استفاده از نمای اسپایدر اصولا برای ساختمان های تجاری و اداری می باشد. نمای اسپایدر از سازه اسپایدر، شیشه اسپایدر و یراق آلات اسپایدر تشکیل شده است. سازه اسپایدر که قطعات نمای اسپایدر را نگه می دارد انواع مختلفی دارد که عبارتند از: سازه لوله ای ساده، سازه های خرپایی، سازه کابلی، سازه فضاکار و سازه با تیغه شیشه ای

شیشه اسپایدر بدون قاب و فریم بوده و همچنین در برابر حرارت و صدا و اشعه UV عایق خوبی می باشد. نکته ای که در انتخاب شیشه نمای اسپایدر اهمیت دارد و باید هنگام انتخاب نوع شیشه، به آن توجه شود شرایط آب و هوایی منطقه ای است که نما استفاده می شود. یراق آلات نمای اسپایدر شامل اتصال دهنده، پنجه، نگهدارنده شیشه و گل پیچ است.

نمای اسپایدر چه مزایایی دارد؟

  • یکی از ویژگی های عمده نمای اسپایدر زیبایی خاص و منحصر به فرد آن است. زیبایی در معماری مدرن عنصر مهمی به شمار می آید به همین علت سازه هایی که زیبایی را بیشتر می کنند همواره مورد توجه می باشند.
  • برای اجرای نمای اسپایدر امکان انواع فرم های قوسی، هرمی و... وجود دارد که این دست طراحان را باز تر می کند.
  • سازه اسپایدر مقاومت خوب و قابل قبولی در برابر زلزله و طوفان دارد و در نتیجه سازه ای ایمن به حساب می آید که این موضوع اهمیت فراوانی دارد.
  • قابلیت شکل پذیری نمای اسپایدر بالا است و همین ویژگی سبب می شود که تنوع هم بالا باشد.
  • استحکام بالا از دیگر ویژگی های مهم نمای اسپایدر است.
  • نمای اسپایدر شفاف است و وزن کمی هم دارد.
  • مقاومت بالای نمای اسپایدر در برابر تابش شدید نور خورشید و هم چنین حرارت بالا از دیگر مزیت های آن می باشد.

معایب نمای اسپایدر کدامند؟

این سازه هم مانند هر سازه دیگر معایب مختص به خود را دارد. از معایب نمای اسپایدر این است که به کنترل پیوسته و مداوم احتیاج دارد. کنترل ها معمولا با محاسبات سازه ای همراه است و گاه انجام این محاسبات پیچیده و دشوار می شود. همین ویژگی ها نصب نمای اسپایدر را اندکی دشوار کرده است. چون وجود خطا در اجرای آن بر روی کیفیت نهایی اثرات بدی خواهد گذاشت.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نمای اسپایدر درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نمای اسپایدر" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای اسپایدر با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز داشته باشید. این که فروشندگان در استان البرز چه نوعی نمای اسپایدر و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نمای اسپایدر را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون