دسته بندی ها

فروشندگان انواع مدل های کانکس نگهبانی

فروشندگان و مجریان در استان اصفهان

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل کانکس نگهبانی

منظور از کانکس نگهبانی سازه ای پیش ساخته است که در قسمت ورودی ساختمان های مسکونی، ادارات، بیمارستان ها، بانک ها و ... قرار داده می شود برای تحت نظارت داشتن محل مورد نظر. اگرچه در گذشته این کانکس ها مختص برخی مکان های عمومی و شرکت ها بود اما امروزه استفاده از کانکس های نگهبانی خیلی بیشتر از قبل شده است.

از ویژگی های مهم کانکس ها این است که به آسانی حمل می شوند و از جایی به جای دیگر می توان آن ها را منتقل کرد. انتخاب اندازه مناسب کانکس نگهبانی هنگام تهیه کردن آن اهمیت زیادی دارد. باید ابتدا مشخص کنیم که کانکس مورد نظر محل استقرار چند نفر خواهد بود. کانکس ها را می توان خیلی ساده طراحی کرد و می توان آن ها را طوری ساخت که زیبایی قابل توجهی داشته باشند. مثلا نمونه ای از کانکس های لوکس شیشه ای وجود دارد که در ورودی برخی ساختمان های خاص قرار داده می شوند.

کانکس ها از لحاظ امکاناتی هم که داخل آن ها وجود دارد با هم متفاوت هستند و انواع گوناگونی دارند. کانکس های ساده تنها مجهز به یک صندلی و نهایت میز هستند. در این کانکس ها نگهبانان مدت زمان کوتاهی را سپری می کنند. اما می توان مرحله به مرحله به امکانات آن ها افزود. مثلا ساختن سرویس بهداشتی و مخزن آب در کانکس و یا محلی برای استراحت و خواب. برخی دیگر از کانکس ها حتی مجهز به سیستم های الکترونیکی نظیر دوربین های مدار بسته و نمایشگر و کامپیوتر می باشند. در چنین شرایطی کیفیت خدماتی هم که در کانکس های نگهبانی انجام می شود به مراتب بیشتر خواهد بود.

اگر تصمیم به استفاده از کانکس نگهبانی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف کانکس نگهبانی در شهر استان اصفهان کانکس نگهبانی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کانکس نگهبانی در استان اصفهان

انواع کانکس های نگهبانی

کانکس های نگهبانی به شکل اتاق

این کانکس ها نمونه ای ساده از یک اتاق کوچک می باشند. بنابراین مواد مصرفی باید دارای مقاومت قابل قبولی باشند و از مصالح خوب در ساخت آن ها استفاده شود. برای مکان های عمومی مانند ساختمان های مسکونی و یا ادارات و پارک های شهری از این کانکس ها استفاده می شود.

کانکس های نگهبانی شیشه ای

این کانکس ها را با استفاده از شیشه های سکوریتی منحنی شده می سازند. ساختن کانکس های نگهبانی با استفاده از شیشه باعث می شود که دید خوبی برای نگهبانان فراهم شود. علاوه بر این زیبایی کانکس های شیشه ای هم خیلی بیشتر از انواع ساده است.

جنس کانکس نگهبانی

کانکس های نگهبانی را از جنس های مختلف نطیر شیشه، چوب، فلز و... می سازند. انتخاب متریال مناسب به محلی که کانکس می خواهد در آن جا استفاده شود بستگی دارد و البته یک موضوع مهم دیگر یعنی بودجه.

شرایط محیطی و آب و هوایی عامل اصلی در انتخاب جنس کانکس به حساب می آید. اگر شرایط آب و هوایی معتدل باشد و باران زیادی  نبارد می توان از کانکس های چوبی و شیشه ای استفاده کرد ولی در محیط های پر باران چاره ای جز کانکس های فلزی نداریم.

توجه داشته باشید که در محیط های گرم حتما کانکس ها باید مجهز به کولر و وسایل سرمایشی باشند. در مورد محیط های سرد هم استفاده از وسایل گرمایشی ضروری است.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کانکس نگهبانی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کانکس نگهبانی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کانکس نگهبانی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در استان اصفهان چه نوعی کانکس نگهبانی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کانکس نگهبانی را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کانکس نگهبانی