دسته بندی ها

در استان اصفهان

جستجوی کفش ایمنی در استان اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی کفش ایمنی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل کفش ایمنی

در صنعت ساختمان سازی هم مانند صنایع دیگر سالانه با آمار قابل توجه و وحشتناکی از مرگ و میر کارگران به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی مواجه هستیم. همین موضوع کارفرمایان و کارگران را بیشتر از گذشته ترغیب به استفاده از ابزار و تجهیزات ایمنی کرده است. در صنعت ساختمان سازی احتمال ریزش آجر و آوار و یا برق گرفتگی و حتی سقوط شخص از بلندی و ارتفاع وجود دارد. استفاده از تجهیزاتی مثل کفش و کلاه ایمنی این حوادث را بسیار کم خواهد کرد و در عین حال که با هزینه ای کم قابل فراهم کردن است. یکی از تجهیزات مهم جهت ایجاد ایمنی در صنعت ساختمان سازی کفش ایمنی می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از کفش ایمنی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف کفش ایمنی، کفش ایمنی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کفش ایمنی در استان اصفهان

کاربرد های کفش ایمنی چیست؟

استفاده از کفش ایمنی باعث می شود پا ها از صدماتی که احتمال ایجاد آن ها وجود دارد مصون بمانند. در مورد پا ها هم احتمال آسیب دیدن بسیار زیاد است پس مهم است که به دنبال تجهیزاتی باشیم که این خطرات را کم کند. کفش های ایمنی برای همین هدف ساخته شده اند. رعایت بهداشت هم امری مهم در حفظ سلامت پا ها است. استفاده از کفش ایمنی باعث می شود پا ها هم در برابر قارچ و هم در برابر باکتری ها در امان بمانند.

مقاومتی که کفش های ایمنی دارند بسیار زیاد است. به طور مثال کفش های ایمنی که دارای سرپنجه های فلزی هستند انگشت های پا را از خطرات احتمالی حفظ می کنند. در کارگاه های تراشکاری و تعمیرگاه ها و یا هر مکان دیگری که احتمال ضربه خوردن به پا ها وجود دارد استفاده از چنین کفش هایی ضروری است.

در محیط هایی که برق و جریان الکتریسیته وجود دارد و کارگران با این فضای خطرناک درگیر هستند استفاده از کفش های ایمنی که عایق باشد آن ها را در برابر خطرات برق گرفتگی محافظت خواهد کرد.

کفش های ایمنی کاربرد های زیادی دارند که این کاربرد ها عموما بر اساس محیطی که می خواهیم آن ها را استفاده کنیم مشخص می شوند. هر محیطی کفش مخصوص خود را نیاز دارد که باید حتما پیش از انتخاب و خریدن کفش های ایمنی به آن توجه کنید.

انواع کفش های ایمنی

متناسب با اهدافی که در صنایع مختلف وجود دارد و انتظاراتی که از کفش های ایمنی می رود، انواع متفاوتی از این کفش ها ساخته و به بازار ارایه می شود که عبارتند از:

کفش ایمنی کانداکتیو: برای کارخانه ها و صنایعی که در آن خطر انفجار در اثر جریان برق وجود دارد مناسب است.

کفش ایمنی با زیره لاستیکی: اگر محیط کار شما حرارت بالا دارد و یا محیط اسیدی وجود دارد استفاده از این نوع پیشنهاد می شود.

کفش ایمنی با سر پنجه کامپوزیتی: زمانی که عایق بودن کفش ایمنی در برابر برق اهمیت دارد از این نوع استفاده می شود.

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی با زیره پی یو یا پلی یورتان: این کفش های سبک را در محیط های نفتی و روغنی استفاده می کنند.

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی با زیره تی پی یو- پی یو: این کفش های سنگین مناسب محیط هایی با غلظت اسید و حرارت بالا هستند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفش ایمنی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کفش ایمنی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفش ایمنی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در استان اصفهان چه نوعی کفش ایمنی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفش ایمنی را در بین فروشندگان شهر های استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون