دسته بندی ها

در استان آذربایجان شرقی

جستجوی عایق پلی یورتان در استان آذربایجان شرقی نتیجه ای نداشت
جستجوی عایق پلی یورتان در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل عایق پلی یورتان

توجه به بحث صرفه جویی در مصرف انرژی و فرهنگ سازی هایی که در این زمینه صورت گرفته است مردم را بر آن داشته تا به این موضوع توجه بیشتری نشان دهند و بیشتر از گذشته مراقب منابع انرژی باشند. در راستای همین هدف عایق های مختلف به بازار عرضه شده اند. عایق های حرارتی موجب می شوند که اتلاف انرژی تا اندازه زیادی کم شود. یکی از انواع عایق های حرارتی مهم عایق های پلی یورتان می باشد که عملکرد خوبی برای صرفه جویی در مصرف انرژی دارد. عایق های پلی یورتان ضریب انتقال حرارتی پایین دارند و در نتیجه به عنوان یک عایق خوب برای حرارت می توان از آن ها استفاده کرد.

اگر تصمیم به استفاده از عایق پلی یورتان را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف عایق پلی یورتان در استان آذربایجان شرقی عایق پلی یورتان با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان آذربایجان شرقی موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید عایق پلی یورتان در استان آذربایجان شرقی

انواع عایق های پلی یورتان

این عایق ها دارای چگالی های متفاوتی هستند که مناسب با نیاز مشتریان ساخته و به بازار عرضه می شوند. به طور کلی انواع مختلف عایق های پلی یورتان عبارتند از:

  • عایق های پلی یورتان بلوکی و تخته ای
  • عایق های پلی یورتان لوله ای و نیم لوله
  • عایق های پلی یورتان تزریقی
  • عایق های پلی یورتان پاششی

عایق های پلی یورتان چه مزیت هایی دارند؟

وزن کم دارند: اگر چه عایق های پلی یورتان حجم زیادی دارند اما از لحاظ وزنی سبک می باشند.

مقاومت زیاد: عایق های پلی یورتان در برابر خوردگی و فرسایش مقاومت قابل قبولی دارند و به همین دلیل می توان برای ساختن خانه از آن ها استفاده کرد. مقاومت عایق های پلی یورتان در برابر اسید و رطوبت هم قابل قبول است.

ضد جانور و حشره: چون عایق های پلی یورتان ضد میکروب، باکتری، آلودگی و جانوان موزی هستند در نتیجه برای حفظ بهداشت هم مفید هستند.

قابلیت تزریق و قالب گیری: عایق های پلی یورتان می توانند برای سطوح مسطح و یا قسمت هایی که دسترسی وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرند به این دلیل که قابلیت تزریق دارند.

حجم بالا: این ویژگی عایق های پلی یورتان پاششی موجب می شود که در هر بار پاشش قسمت های زیادی را تحت پوشش قرار دهند.

قابل رنگ آمیزی بودن: عایق های پلی یورتان را می توان پس از خشک شدن رنگ آمیزی کرد و یا آن ها را شکل داد.

عایق صدا بودن: همان طور که گفتیم عایق های پلی یورتان عایق خوبی برای حرارت هستند اما در کنار این ویژگی، همچنین عایق خوبی برای صدا به شمار می آیند.

چسبندگی زیاد: این ویژگی عایق های پلی یورتان باعث می شود که به هر سطحی بچسبند.

صرفه جویی در مصرف انرژی: عایق های پلی یورتان به ما کمک می کنند تا به اندازه زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم.

و در نهایت این که این عایق ها هم چنین با دانسیته های مختلف تولید می شوند و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.

معایب عایق های پلی یورتان

عایق های پلی یورتان تجدید ناپذیر هستند و بازیافت آن ها بسیار طولانی است. همچنین کار کردن با این عایق ها موجب بروز خطرات و آسیب هایی برای انسان خواهد شد. از دیگر معایب عایق های پلی یورتان این است که وقتی به سطح می چسبند نمی توان آن ها را جدا کرد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق پلی یورتان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب عایق پلی یورتان" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع عایق پلی یورتان با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی داشته باشید. این که فروشندگان در استان آذربایجان شرقی چه نوعی عایق پلی یورتان و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایق پلی یورتان را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون