دسته بندی ها

مشاهده قیمت انواع توری پلیسه در استان اصفهان

فروشندگان و مجریان تور پلیسه و آکاردئونی در استان اصفهان

  • طراحی،تولید وفروش انواع دروپنجره UPVC وآلومینیوم. بازسازی انواع دروپنجره های قدیمی باپنجره های UPVC بدون تخریب. تولید وفروش انواع توری های پلیسه ای. شیشه های چاپ دار.
    آدرس: خیابان اشراق شمالی
  • طراحی، تولید، فروش و نصب انواع درب و پنجره Upvc انجام کلیه خدمات درب و پنجره Upvc شامل: تعویض درب و پنجره های قدیمی و فرسوده رگلاژ و رفع عیب انواع درب و پنجره تعمیر و تعویض شیشه های دو جداره
    آدرس: پل تمدن
  • ساخت انواع درب وپنجره دو جداره. طراحی و اجرای کابینت.کمد دیواری mdf.اجرای نرده و حفاظ راه پله.ساخت و نصب انواع دربو پنجره توری. توری پلیسه کشویی.
    آدرس: پانزده خرداد شمالی

راهنمای خرید توری پلیسه در استان اصفهان


توری‌ پلیسه ،نوعی توری‌ پشه بند جدید است که به جای توری‌های ثابت قدیمی بکار برده می‌شود. این نوع توری در انواع قاب پنجره‌های چوبی، آهنی، آلومینیومی و PVC استفاده می‌شوند. از جمله مزایای این نوع توری، نسبت به نوع سنتی، این است که باز و بسته شدن مداوم آن باعث خرابی و دفرمه شدن نمی‌شود، طول عمر بالاتری دارد و نظافت آن آسانتر است. از دیگر ویژگی‌های این توری‌ها این است که در فصل‌های سرد که آن‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، می‌توان به راحتی در کلاف جمع‌شان کرد. به این صورت، دائم در معرض باد و باران و خورشید و آلودگی هوا نیستند، پس عمر طولانی‌تری پیدا می کنند. این توری‌هادر تمام جهات قابل نصب هستند، در ابعاد مختلف ساخته می‌شوند، می‌توان در رنگ بندی متفاوت تولیدشان کرد و ضدزنگ هستند.


اگر تصمیم خرید این نوع توری را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید،از بین انواعمختلف توری پنجره، توری پلیسه را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید توری پلیسه در استان اصفهان


توری پلیسه، بر خلاف نوع سنتی آن، محدودیت ابعاد ندارد و در سایزهای بسیار بزرگ هم قابل نصب‌ است. اما قبل از سفارش ساخت، حتما باید اندازه‌گیری‌های دقیق انجام دهید، یا از سازنده توری بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. ترجیحا این اندازه‌گیری‌ها را خودتان انجام ندهید و حتما از سازنده بخواهید این کار را انجام دهد. این توری‌ها قابلیت بازشدن از چپ به راست، از راست به چپ، از دو طرف به وسط بازشو و از دو طرف به بغل بازشو را دارند. آن‌ها را در هر دو حالت عمودی و افقی می‌توان نصب کرد. ولی حالت عمودی بیشتر برای پنجره‌های با ارتفاع کم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای پنجره‌های بلند، بیشتر نوع افقی استفاده می‌شود. این توری‌ها بسیار مستحکم هستند، خیلی دیر خراب و یا پاره می‌شوند و همانطور که گفته شد، دفرمه نمی‌شوند. اما در چگونگی عملکرد توری پلیسه، دقت و تمیزی نصب اولیه هم بسیار مهم است، پس حتما کار را به کاردان بسپارید.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان توری پنجره درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب توری پلیسه و آکاردئونی" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع توری پنجره با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهانداشته باشید. این که فروشندگان در استان اصفهان چه نوع توری و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع توری پلیسهرا در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون