دسته بندی ها

هیتر گازی

جستجوی هیتر گازی نتیجه ای نداشت.

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل هیتر گازی

هيتر گازی
یک نوع تجهیزات گرمایشی میباشد، که مستقل از سیستم موتوخانه مرکزی است، هوا را مستقیم گرم میکند و به نوعی ایجاد فضای گرم موضعی میکند. در بین روش هایی که برای گرمایش محیط های صنعتی وجود دارد هیتر گازی یکی از بهترین روش های گرمایشی برای گرم کردن محیط های صنعتی و تجاری می باشد. این دستگاه از طریق فن دمنده که در پشت آن قرار دارد باد گرم را به فضا پرتاب می کند و در برخی از آنها با کنترل اتوماتیک دما میتواند دمای فضای را کنترل کند. در هیترهای گازی به علت وجود فن انتقال حرارت انتقال گرما به سرعت و با مقدار بیشتری انجام میشود.
هیتر گازی، هزینه کمتری نسبت به سایر سیستم های گرمایشی صنعتی دارد، نیاز به تحمیل هزینه های تاسیسات و لوله کشی در زمان ساخت بنا نمیباشد. درضمن هزینه تعمیرات و نگهداری ان کم میباشد و تعمیر قطعات هیتر یا تعویض آن نسبت به سیستم تهویه مطبوع و سایر سیستم های گرمایشی، مقرون به صرفه است. هیتر های گازی قابلیت جا به جایی و تغییر مکان را دارند و به سرعت محیط را گرم میکنند. استفاده از هیتر های گازی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود،به دفع الودگی محیط کمک می کنند و ایمنی بالایی دارند.
انواع هیتر ها در سایز ها و ابعاد مناسب با مکان مورد نظر وجود دارند که با توجه به نیاز مشتری تولید شده اند. از هیتر گازی برای گرمایش فضاهای تجاری مثل تعمیرگاه ها، انبارها، فضاهای صنعتی، نمایشگاه ها، کارخانجات، سالنهای، بانک ها، مساجد، سوله ها، مرغداری ها، گلخانه ها، سالن اجتماعت و ... استفاده میکنند.
 
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون