دسته بندی ها

در استان تهران

جستجوی نمای فریم لس در استان تهران نتیجه ای نداشت
جستجوی نمای فریم لس در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل نمای فریم لس

نمای زیبای ساختمان ها عاملی تاثیر گذار در انتخاب آن ها برای زندگی است. خیلی ها تمایل دارند که در خانه ای زندگی کنند که نمای زیبایی دارد. این تمایل به زیبایی در وجود همه انسان ها هست و همین موضوع طراحان را به سمت و سویی برده که از متریال زیبا و خاص بیشتر در طراحی های شان استفاده کنند. و البته نه فقط برای دکوراسیون های داخلی. بلکه برای نما های بیرونی هم. شیشه از جمله متریالی است که استفاده از آن باعث زیبا تر کردن ساختمان می شود. اگر از این متریال مانند گذشته به عنوان عنصری دکوراتیو استفاده شود و یا هم چون حالا در نما و قسمت های داخلی ساختمان، همواره زیبایی آفرین خواهد بود و طرفداران خاص خود را دارد. تمایل مردم و طراحان به زیبایی های شیشه باعث به وجود آمدن نما هایی مثل نمای فریم لس شده است که در ادامه به معرفی آن و مزایای استفاده از آن می پردازیم. معماری مدرن دامنه استفاده از شیشه را از کاربری تزیینی به کاربری وسیع تری تبدیل کرده است.

اگر تصمیم به استفاده از نمای فریم لس را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف نمای فریم لس در شهر استان تهران نمای فریم لس با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نمای فریم لس در استان تهران

نمای فریم لس

یکی از انواع نما های شیشه ای که کاربرد زیادی دارد نمای فریم لس است. در این نما از قاب های آلومینیومی برای نگهداری شیشه که روی فریم فولادی سوار می شود استفاده می کنند. شیشه ها را طوری نزدیک هم قرار می دهند که اگر از رو به رو به آن ها نگاه کنید حائل بین شیشه ها را نمی بینید. همین بر زیبایی آن ها افزوده است.

شیشه های فریم لس دو جداره هستند که یکی از لایه های شیشه ای بزرگ تر می باشد. این شیشه ها به عنوان عایق خوبی برای اشعه آفتاب، حرارت و صوت عمل می کنند. از مزیت های این محصول می توان به قابلیت نصب از داخل ساختمان و عدم نیاز به داربست، وزن سبک، آسانی نصب شیشه ها و اقتصادی بودن اشاره کرد.

سازه فریم لس

سازه های فریم لس با وجود آب بندی و هوا بندی آن ها بسیار سبک هستند که این ویژگی به ما این امکان را می دهد که با ایجاد تغییراتی در سیستم دو جداره شیشه ای، دید نمای خارجی را پنهان کنیم. برای اجرا کردن این نما در مرحله اول سطح نما به وسیله پروفیل های فلزی شبکه بندی می شود. در مرحله بعدی فریم ها در شبکه قرار می گیرند که در دو حالت ثابت و باز شونده می توان آن ها را اجرا کرد.

مزایای استفاده از نمای فریم لس چیست؟

نمای فریم لس سطح بصری یکنواختی ایجاد می کند و فریم های بازشونده قابل تشخیص نمی باشند. می توان به آسانی این نما را در داخل ساختمان اجرا و نصب کرد که موجب می شود هزینه کمتری صرف شود. نصب این نما آسان است و عایق خوبی برای حرارت و صدا می باشد. در پروژه های ساختمانی هزینه عاملی موثر و تاثیر گذار است که بر روی انتخاب ها تاثیر زیادی دارد. اجرای نمای فریم لس به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. در اجرای نمای فریم لس محدودیتی برای رنگ فریم وجود ندارد.

علاوه بر توضیحات جامعی که اجرا کنندگان نمای فریم لس درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نمای فریم لس" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای فریم لس با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی نمای فریم لس و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نمای فریم لس را در بین خدمت دهندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون