دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع کفپوش در شهر ملارد و استان تهران

فروشندگان و مجریان در ملارد

  • بهترین واشبتن با قیمت پایین و کیفیت بالا
    آدرس: اسفنداباد

راهنمای انتخاب و خرید انواع کفپوش در شهر ملارد و استان تهران


کفپوش، به اختصار، آن چیزی است که با کمکشن کف و یا سطحی را می‌پوشانند. کفپوش‌ها کاربردهای بسیاری دارند: آنها در خانه‌ها و ویلاها و یه طور کلی تمامی فضاهای مسکونی کاربرد دارند. سالن‌های ورزشی را حتما با کفپوش می‌پوشانند، اما نوع کفپوش مورد استفاده بسته به کاربری سالن متفاوت است، مثلا بسته به اینکه ورزش با کفش انجام می‌شود یا با چای برهنه و یا اینکه بدن با زمین برخورد دارد یا نه. در فضاهای تجاری و عمومی هم این مواد کاربرد دارند، کف لابی ساختمان‌ها، بانک‌ها، اداره‌جات و کلا هر مکانی که رفت و آمد زیاد باشد با کفپوش پوشانده می‌شود. کفپوش‌های بهداشتیِ مخصوص برای بیمارستان‌ها، ازمایشگاه‌ها و درمانگاه‌ها به کار می‌روند. انواع مقاوم‌تر و صنعتی در کارخانجات، آزمایشگاه‌های شیمیایی و محل تردد ماشین‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین کفپوش‌ها در خیابان‌ها، حیاط‌ها  ودیگر فضاهای باز و فضاسازی هم به کار برده می‌شوند.

اگر تصمیم خرید درب پارکینگ را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواعمختلف آن در شهر ملارد درب پارکینگ با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در ملارد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصولرا در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید کفپوش در شهر ملارد ، استان تهران


همانطور که در بالا ذکر کردیم اولین نکته در انتخاب کفپوش توجه به کاربری است. مساله با اهمیت این است که چه ویژگی‌های مطلوبی در نظرمان است. به عنوان مثال، اگر برای بیمارستان به دنبال کفپوش هستیم، حتما باید کفپوش‌های بهداشتی که به راحتی و با سرعت تمیز شوند، میکروب و آلودگی به خود نگیرند، محکم باشند و لیز نخورند را انتخاب کنیم، بنابراین از میان تمام گزینه‌ها کفپوش‌های اپوکسی مناسب است. نکته‌ی مهم دیگر، ویژگی‌های جغرافیایی مکان مورد نظر است. مثلا برای محل‌های مرطوب کفپوش چوبی چندان مناسب نیست. نکته‌ی با اهمیت دیگر، انتخاب رنگ کفپوش است. مثلا، برای مکان‌هایی که تردد در آن با کفش صورت می‌گیرد کفپوش‌های رنگ روشن اصلا گزینه‌ی خوبی نیستند. طراحی و هارمونی هم همیشه نکته‌ی مهمی است. کیفیت مواد بسیار حائز اهمیت است. نکته‌ی بسیار مهم دیگر حرفه‌ای بودن نصاب و سازنده است. حتما در این مورد دقت نظر زیادی به خرج دهید و از اهالی فن و متخصصان که قبلا امتحانشان را پس داده‌اند استفاده کنید، زیرا اجرای بد کفپوش می‌تواند بسیار باعث دردسر و صرف هزینه‌ی زیادتعمیر در آینده شود.

برای اینکه از فضایی زیبا و دلنشین بهره‌مند شویم، تنها دقت در انتخاب مبلمان و دیوارپوش‌ها کافی نیست. انتخاب مدل، نوع و رنگ کفپوش‌ها هم جزو موارد اساسی برای زیبا شدن یک محیط به شمار می‌روند. اما برای انتخاب کفپوش غیر از زیبایی ملاک‌های دیگر را نیز باید در نظر بیاوریم. ملاک‌هایی مانند سهولت تمیز کردن، آسایش، ماندگاری، کیفیت و ایمنی. در نهایت، هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌ایم ملاک بسیار مهمی و تاثیرگذاری است برای انتخاب کفپوش است. در کنار این‌ها، به کاربری محل هم باید دقت کنیم، زیرا هر کفپوشی برای هر محیطی مناسب به شمار نمی‌رود. 
اگر تصمیم خرید درب پارکینگ را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف آن در شهر ملارد درب پارکینگ با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در ملارد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

کفپوش‌های معمول را می‌توان اینگونه برشمرد: بتن، موزائیک، کاشی، سرامیک، سنگ، موکت، اپوکسی، لمینت و پارکت. کفپوش‌های بتنی انواع صنعتی هستند. البته برای خانه‌ها هم می‌توانند زیبا باشند، اما دقت کنید در زمستان بسیار سرد می‌شوند مگر اینکه سیستم گرمایش از کف داشته باشند. کفپوش سرامیک و سنگ هم انواع بسیار مرسومی هستند. سنگ قیمت بالاتری دارد و دوام بیشتری دارد. سرامیک ایمنی چندانی ندارد، زودتر کثیف می‌شود و آسیب‌پذیرتر است. اما از نظر قیمت در مقایسه با سنگ مقرون به صرفه‌تر است. کاشی هم انواع مختلفی دارد، معمولا در کف سرویس بهداشتی به کار می‌رود. اما انواع مرغوب و دکوراتیو آن در جاهای دیگر خانه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و طبعا گران‌تر هستند. اپوکسی کفی یکپارچه است، به راحتی تمیز می‌شود، تنوع رنگ و مدل بالایی دارد و قیمت معقولی دارد. برای محیط‌های مرطوب بسیار مناسب است، چون بسیار راحت تمیز می‌شود. به دلیل ویژگی‌های مثبتش برای بیمارستان‌ها و مکان‌های عمومی و صنعتی بسیار کاربرد دارد. موکت در گذشته بیشتر طرفدار داشت. اما اکنون چندان طرفدار ندارد. البته مدل‌های خیلی جدید و مدرنی از آن به بازار امده است و دو نوع پرز کوتاه و پرز بلند دارد. موزائیک بیشتر برای حیاط، محوطه و پارکینگ و انباری به کار برده می‌شود. پارکت از چوب طبیعی ساخته می‌شود وگران قیمت است. امروزه لمینت‌ها جای پارکت‌ها را گرفته‌اند چون هم مشکلات پارکت را ندارند و هم ارزان‌تر هستند و نصب آنها راحت‌تر است. 

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفپوش