دسته بندی ها

قرنیز در اسلام شهر

جستجوی قرنیز در اسلام شهر نتیجه ای نداشت
جستجوی قرنیز در همه استان ها (کل کشور)

فروشندگان و نمایندگی های فروش انواع قرنیز در شهر اسلام شهر و استان تهران

فروشندگان و مجریان قرنیز در استان تهران

  • تولید کننده ،پخش مستقیم انواع قرنیز و ابزارآلات پلی استایرن نبشی/ اسکوتی/روکوب/ ورساچه/قاب عکس/ کتیبه پرده فروش، نصب قرنیز پروژه های انبوه سازی
    آدرس: بلوار دلاوران خ هنگام

انتخاب و بررسی انواع قرنیز در شهر اسلام شهر و استان تهران

قرنیزها نوارهای باریکی هستند که در پایین دیوار نصب شده و هم از دیوار محافظت می‌کنند و هم باعث زیبایی آن می‌شوند. قرنیزها دارای انواع گوناگونی هستند. از قرنیزهای سنگی، چوبی و ام‌دی‌اف، سرامیکی و پی‌وی‌سی در نمای داخلی ساختمان‌ها به عنوان یکی از المان‌های طراحی داخلی استفاده می‌شود. اگرچه، اغلب ما با آوردن نام قرنیز یاد نوع سنگی آن در خانه‌های قدیمی می‌افتیم، اما امروزه قرنیزهای سنگی طرفداران کمتری نسبت به دیگر انواع آن دارند. چون مراحل نصب آن‌ها که با دوغاب سیمان انجام می‌شود به هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد. برای خانه‌هایی که در کف آن‌ها از لمینت استفاده شده، معمولا فاصله کوچکی بین دیوار و لمینت قائل می‌شوند، برای انبساط کف‌پوش‌ها. قرنیزها گزینه مناسبی برای پوشاندن این فاصله هستند. در خانه‌هایی هم که از انواع دیگر کف‌پوش‌ها استفاده شده، قرنیز ها باعث زیباتر شدن فضا خواهند شد.


اگر تصمیم خرید قرنیز را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف قرنیز در شهر اسلام شهر قرنیز با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اسلام شهر موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده قرنیز را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

انتخاب و خرید قرنیز در استان تهران، شهر اسلام شهر


برای استفاده از قرنیز در ساختمان باید به نکاتی توجه داشته باشید. اول این‌که رنگ قرنیزها را یک یا دو درجه روشن‌تر و یا تیره‌تر از کف‌پوش‌ها انتخاب کنید که جلوه بهتری داشته باشد. اگر هم، کف خانه، کف‌پوش نیست می‌توانید رنگ آن را با پرده‌ها و یا مبلمان هماهنگ کنید. قرنیزهای تمام پی‌وی‌سی و قرنیزهای ام‌دی‌اف که دارای روکش پی‌وی‌سی می‌باشند، عموما بیش‌تر از قرنیزهای سنگی و چوبی مورد استفاده قرار گرفته و قابل شستشو می‌باشند. ارتفاع استاندارد قرنیزها 9 و 7 سانتی‌متر و ضخامت استاندارد آن‌ها 16 میلی‌متر است. قرنیزها به صورت شاخه‌ای فروخته می‌شوند. محاسبه تعداد شاخه‌ها کار سختی نیست. کافی است با اندازه‌گیری طول دور تا دور، عدد به دست آمده را بر طول هر شاخه تقسیم کنید. طول شاخه‌های قرنیز معمولا 280 یا 366 سانتی‌متری است. اگر کف خانه شما سنگ یا سرامیک است، پیشنهاد می‌شود از قرنیزهای سنگی استفاده کنید. ارتفاع استاندارد این قرنیزها 10 تا 15 سانتی‌متر است.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان قرنیز در اسلام شهر درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب قرنیز " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع قرنیز با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر اسلام شهر داشته باشید. این که فروشندگان قرنیز در اسلام شهر چه نوعی قرنیز و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع قرنیز را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع قرنیز در شهر اسلام شهر انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون