دسته بندی ها

درب ضد حریق | قیمت انواع درب ضد حریق | ساختمون در شهریار

جستجوی درب ضد حریق در شهریار نتیجه ای نداشت
جستجوی درب ضد حریق در همه استان ها (کل کشور)

لیست فروشندگان و قیمت انواع درب ضد حریق در شهر شهریار و استان تهران

فروشندگان و مجریان درب ضد حریق | قیمت انواع درب ضد حریق | ساختمون در استان تهران

 • تولید کننده انواع درب های ضدسرقت داخلی چوبی درب HDF . درب MDF درب . ABS درب HPL و تمام چوب روسی با طرح CNC. درب تمام چوب حالت خور و سنتی و تمام چوب ضدحریق یا دودبند
  آدرس: جاده ساوه
 • کارخانه درب معتقد از سال ۱۳۵۱(بیش از ۴۵ سال سابقه)در زمینه تولید،فروش واجرای دربهای ضد سرقت،لابی،اتاقی،ضد آب وضدحریق(با انواع روکشهای وارداتی چوب طبیعی)فعالیت می کند(متریال ترک-ابعاد سفارشی)
  آدرس: تهران - صادقیه - خ کاشانی
 • تولید دربهای اتاقی، ضدسرقت،ضدحریق،لابی و پنجره یو پی وی سی با قیمت مناسب، کیفیت عالی و تحویل سر وقت
  آدرس: مجیدیه
 • **تولیدکننده و واردکننده درب های ضدسرقت ترک و ایرانی ** **تولید کننده انواع دربهای چوبی ساختمانی ** **تولید کننده درب های ضدحریق دارای تاییدیه آتش نشانی** **طراحی و اجرای حرفه ای کمد دیواری
  آدرس: بلوار فردوس شرق

راهنمای انتخاب ، بررسی و خرید درب ضد حریق در شهر شهریار و استان تهران

ویژگی های انواع درب ضد حریق کدام است ؟ ( ویژه شهر  شهریار و استان تهران )

دربهای امروزی بر خلاف گذشته، تنها به منظور ایجاد ارتباط بین دو فضا به کار نمی روند. برای نمونه درب ضدحریق علاوه بر کارکرد عادی، نقش بخش غیر فعال سیستم ایمنی ساختمان در برابر آتش سوزی را ایفا می کند. این درب ها امروزه در سراسر دنیا جزو استانداردهای ساختمان سازی برای هر ساختمان مسکونی، اداری، بیمارستانی، کارخانه ها، نیروگاه ها و هر فضایی که در آن امکان آتش سوزی وجود داشته باشد، است. استانداردهای درب ضدحریق در کشورهای مختلف متفاوت است.با این حال سه نوع استاندار رایج برای آن وجود دارد، UL آمریکا، LPCB انگلستان و VDSآلمان که هر سال توسط سازمان آتش نشانی هر کشور این استاندار بر اساس میزان زمان کاربردی و مفید بودن و مقاومت در برابر آتش در دمای 850 درجه سانتی گراد، به روز می شود.
اگر تصمیم خرید درب ضد حریقرا دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان تهران هستید،از بین انواعمختلف آندر شهر شهریاردرب ضد حریقبا ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در شهریار موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصولرا در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.


خرید درب ضد حریق در شهریار، استان تهران .


اولین و مهمترین مورد، داشتن استاندارد درب ضد حریق، چارچوب و اتصالات به کار رفته در آن است. مورد دیگر نوع کاربرد آن است. درب ضد حریق همانگونه که ذکر شد، هم به عنوان مانع در برابر دود و آتش عمل می کند،  هم می تواند خروجی امن برای افراد در هنگام آتش سوزی باشد. به عبارت دیگر، کاربردهای ذکر شده تعیین می کنند که درب در هنگام آتش سوزی به صورت خودکار بسته شود و با برای استفاده افراد باز شده و قابل عبور و مرور باشد. هسته اصلی درب ضد حریق،پشم سنگ است که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد و از طریق شبکه فلزی خاصی، در داخل درب ضد حریق ثابت نگه داشته می شود. اگر جنس روکش بیرونی در فلزی باشد، باید ضخامت آن 5 الی 6 سانتی متر و اگر چوبی باشد،ضخامت آن از یک و نیم سانتی متر شروع می شود. درزگیرهای درب ضد حریق دارای دو خاصیت عمده مانع دود بودن و انبساط در برابر حرارت اند که در صورت آتش سوزی، عملکرد خود را نشان می دهند.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان درب ضد حریقدر شهریار درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب درب ضد حریق" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع درب ضد حریقبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر شهریارداشته باشید. این که فروشندگان درب ضد حریقدر شهریار چه نوع درب ضد حریقرا موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل درب خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصولرا در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع درب ضد حریقدر شهر شهریار انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.


تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره درب ضد حریق