دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع دیوار کاذب در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

فروشندگان و مجریان در مشهد

راهنمای انتخاب و خرید انواع دیوار کاذب در شهر مشهد و استان خراسان رضوی

دیوار کاذب در واقع دیوار غیر حاملی است که فضای داخل ساختمان را تقسیم می کند. درون دیوارهای کاذب فضای خالی وجود دارد که می توان در آن فضا از انواع عایق ها، از جمله عایق صوتی و عایق حرارتی استفاده کرد. از این محصول می توان برای انجام دکور های خاص نیز استفاده کرد. دیوارهای کاذب پس از پایان ساخت ساختمان نیز قابل نصب هستند و در هر نوع مکانی مثل منازل و اداره ها به کار برده می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های این محصول، سبک بودن آن است و از همین جهت، بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد. دیوارهای کاذب انواع مختلفی دارند و  به شما این امکان را می‌دهند، متناسب با فضا و نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.


اگر تصمیم خرید و اجرای دیوار کاذب را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید، از بین انواع مختلف آن در شهر مشهد دیوار کاذب با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در مشهد موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید دیوار کاذب در مشهد، استان خراسان رضوی


درهنگام انتخاب نوع دیوارهای کاذب باید به این نکته توجه داشت که قرار است آن دیوار در چه مکانی و برای چه عملکردی استفاده شود. دیوار کاذب  جدا کننده (پارتیشن)، برای پارتیشن بندی فضای داخلی ساختمان مسکونی، نمایشگاه، ساختمان اداری یا مکان‌های مشابه دیگر، استفاده می شود. این نوع دیوار دارای سطحی صاف بوده و قابلیت رنگ کردن، کاشی کردن و استفاده از سایر دیوارپوش ها را دارد. مقطع این نوع دیوار به صورتu  وc شکل می باشد. نوع دیگر دیوار کاذب، دیوار کاذب پوششی (لاینینگ) است. این نوع بر روی هر دیواری قابل استفاده است. در شرایط نرمال بدون زیر سازی  بر روی دیوار نصب می شود و در شرایطی که معیار فنی ساختمان بالا باشد ابتدا دیوار از عواملی مانند چربی، کپک و غیره پاک سازی می شود. این نوع بر روی پروفیل سبک به شکل  cوl  نصب شده و با بتونه ودرزگیر، درزگیری می شود. نوع دیگر این محصول، دیوار کاذب دکوراتیو (تزیینی) است . وزن کمی دارد و به همین علت در هنگام وقوع زلزله، خسارت کمتری بر جای می‌گذارد. در واقع می‌توان گفت، این نوع برای اجرای ایده های دکوراتیوی خاص بسیار ایده ال می باشد. در نهایت می‌توان از انواع دیوار کاذب به نوع آکوستیک آن اشاره کرد. این نوع دیوار، مدلی از دیوارهای کاذب است که خاصیت عایق صوتی و حرارتی دارد و از لحاظ کارآیی مانند سایر دیوارهای کاذب است.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دیوار کاذب در مشهد درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب دیوار کاذب" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی، شهر مشهد داشته باشید. این که فروشندگان در مشهد چه نوع دیوار کاذبی را موجود داشته باشند یا قادر به اجرای آن باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصول را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر مشهد انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره دیوار کاذب