دسته بندی ها

رادیاتور دکوراتیو و تزئینی

فروشندگان و مجریان رادیاتور دکوراتیو و تزئینی

 • لوکس مارت، فروش آنلاین کالای منزل لوکس و مدرن
  آدرس: میدان فردوسی
 • تولید رادیاتور دکوراتیو
  آدرس: پاسداران
 • رادیاتورهای لوکس آنیت محصول مشترک ایتالیا و ایران
  آدرس: سهروردی
 • اجرا و نظارت و طراحی کلیه امور مربوط به تأسیسات مکانیکی؛برق؛اتش نشانی گاز ساختمانهاو برجهای مسکونی و تجاری؛هوشمند سازی (BMS) واردات و نصب کلیه دستگاههای مربوط به تأسیسات حرارت مرکزی و تبرید
  آدرس: بلوار مدرس

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل رادیاتور دکوراتیو

رادیاتور دکوراتیو
در طراحی دکوراسیون داخلی رادیاتور برای طراحان یک معضل شده بود چرا که یا در جای مناسبی تعبیه نشده بود و یا اگر هم در جای درستی قرار داشت ظاهر جذابی برای دکوراسیون منزل نداشت. امروزه طراحان رادیاتور ها را به عنوان عنصری دکوری در دکوراسیون منزل تبدیل کرده اند. رادیاتور دکوراتیو نه تنها عملکرد گرمایشی دارد بلکه فضای منزل را نیز متفاوت و زیبا میکند و به عنوان یک عنصر تزئینی و دکوراتیو عمل میکند. تامین سوخت را از پکیج و یا سیستم حرارت مرکزی تامین می کند و از نظر اقتصادی سیستم گرمایشی مقرون به صرفه ای است.
شاید فکر کنید که یک رادیاتور یا حوله خشک کن با سبک دکوراتیو عملکرد خوبی ندارد، این فکر کاملا اشتباه است رادیاتور های دکوراتیو هم به عنوان عنصری برای دکوراسیون منزل و هم برای سیستم گرمایشی منزل عملکرد خوبی دارند.
رادیاتور های دکوراتیو نه تنها زیبایی به منزل شما میدهند بلکه کاربرد های متعددی نیز دارند مثلا می توانید نقش یک دیوار حایل برای جدا کردن فضایی از فضای دیگر باشد.
نمونه ای دیگر از رادیاتور های دکوراتیو، میتوان رادیاتور شیشه ای را نام برد که جدیدترین نمونه برای سیستم های گرمایشی میباشد. رادیاتور دکواتیو شیشه ای بازدهی حرارتی خوبی دارد و می توان طرحها و نقش های مختلف را با سلیقه مشتری بر روی آن قرار داد. رادیاتور های شیشه ای وزن کمی دارند و نصب آنها سریع و آسان است.
از رادیاتور های دکوراتیو در آپارتمان ها، منازل، رستوران ها و هر مکانی که سیستم گرمایشی میتواند از طریق رادیاتور باشد، میتوان استفاده کرد.
 
رادیاتورها و فن کوئلها ( بخش ظاهری سیستم گرمایش – سرمایش ) به عنوان بخش اساسی و لاینفک از  تاسیسات ساختمان همواره ناخوشایند و جاگیر بوده و کابوس طراحان و معماران به شمار می روند .  رادیاتورها و فن کوئلهای دکوراتیو حاصل نو آوری و پیشرفت در صنعت تاسیسات هستند که افزون بر عملکرد بهینه ، دارای ویژگی دکوراتیو و تزیینی نیز هستند . 
 
 فلزات در انواع مختلف همواره ماده منتخب سازندگان رادیاتور بوده اند. آلومینیوم ، فولاد و چدن شاخص ترین فلزات مورد استفاده در رادیاتور ها به شمار می روند و هر یک دارای معایب و مزایایی هستند. شرکت Hotechh Design به عنوان پیشرو در تولید رادیاتورها و حوله خشک کن های دیزاینر فلزی در دنیا، آلومینیوم را به عنوان مادهه منتخب خود برگزیده است.
 
فناوری انحصاری و ثبت اختراع شده Hotech Design، امکان تولید رادیاتور و حوله خشک کن بدون هر گونه محدودیت در اشکال و ابعاد گوناگون را فراهم می کند. رادیاتور شیشه ای یکی از قدیمی ترین انواع رادیاتور است که اولین نمونه آن با نام Radiaver توسط  یک معمار فرانسوی به نام Rena Coulon  در سال 1973 میلادی برای شرکت Gobain-Saint ساخته شده است . تا امروز رادیاتور شیشه ای دست خوش تغییرات عمده ای شده و اکنون با پژوهش و توسعه فراوان از دیدگاه فنی و غیر فنی به بلوغ کامل رسیده است. 

 
 اولین رادیاتور سنگی در سال 1990 میلادی توسط Michel Cinier  پس از 7 سال پژوهش و توسعه از سنگ calaOly (به دلیل گنجایش و تبادل حرارتی عالی) ساخته شده است. Cinier  در سال 2010 میلادی پس از 2 سال پژوهش اولین فن کوئل دیزاینر را عرضه کرد.  
 
 
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون

مطالب مفید درباره رادیاتور دکوراتیو