دسته بندی ها

رادیاتور قرنیزی

فروشندگان و مجریان رادیاتور قرنیزی

  • تولید رادیاتور قرنیزی
    آدرس: کرج،گوهردشت،خیابان داریوش
  • فروش _اجرا و خدمات پس از فروش : ۱- جاروی مرکزی ۲-رادیاتور قرنیزی ۳-چوب نما و فضای بیرون (ترمووود) ۴-دیوار و سقف شیشه ای (متحرک) و پارچه ای (متحرک) ۵-سایه بان- پلی کربنات ۶-صفحه کابینت کوارتز
    آدرس: بلوار حبیب زاده

راهنمای خرید, بررسی و انتخاب انواع مدل رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی

رادیاتور های قرنیزی سیستم گرمایش جدیدی است که قابلیت سریع تغییر دما را دارد مثل رادیاتور های دیواری و پخش یکنواخت گرما به محیط مانند سیستم های گرمایش از کف را دارد و عیب های هر دو سیستم را نیز رفع نموده است. این سیستم نوعی گرمایش از کف است که گرما از کف اتاق، به سمت بالا میرود و اتاق را از ارتفاع پایین گرم میکنند بر خلاف رادیاتور های معمولی که ناحیه محدود اطراف خود را گرم میکنند در این سیستم نقاطی با دمای پایین و نقاطی با گرمای بیشتر وجود ندارد و فضا، گرمایی به صورت یکنواخت دارد.
روش کار رادیاتور قرنیزی مانند رادیاتور پره ای میباشد و از سیستم حرارت آبی بهره میبرد که به جای قرینز در ساختمان از رادیاتور قرنیزی برای گرمایش استفاده می شود. رادیاتور قرنیزی از جنس آلومینیوم میباشد و آلیاژی که در قرینز رادیاتوری استفاده میشود، توان انتقال سریع انرژی و گرما را داشته باشد، برای همین در بعضی از محصولات از پلیمری با آلیاژ اکسترودی استفاده می شود. سیستم رادیاتور قرنیزی جزو سیستم های با دمای پایین محسوب می شود یعنی سیستم های دیگر اگر تا 60 درجه سلسیوس آب باید گرم شود در این سیستم نیاز به آب گرم 40 درجه سلسیوس میباشد.
مزایای استفاده از رادیاتور قرنیزی:
- صرفه جویی در مصرف انرژی
- سفارش طرح و رنگ خاص برای رادیاتور قرنیزی مطابق با سلیقه افراد
- کاهش هزینه لوله کشی و تاسیساتی
- سرعت در گرمایش
- یکنواختی دما در تمام نقاط ساختمان
- عدم اشغال فضای ساختمان
- مناسب برای ساختمان های مسکونی، تجاری، هتل ها، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و ... میباشد.
تهیه و تدوین توسط سایت ساختمون