دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع دیوارپوش سه بعدی در شهر کرج و استان البرز

فروشندگان و مجریان دیوار پوش برجسته و سه بعدی در کرج

راهنمای انتخاب و خرید انواع دیوارپوش سه بعدی در شهر کرج و استان البرز

دیوارها مهم‌ترین جزء تشکیل‌دهندۀ هر فضا هستند و به همین دلیل رنگ و طرح آن‌ها یکی از عناصر تأثیرگذار در آرامش و زیبایی فضای داخلی است. مساحت کل دیوارها، تقریبا ۴ برابر مساحت کف یا سقف یک فضا است. علاوه بر این، دیوارها به سبب قرار گرفتن در زاویۀ دید مستقیم، در کانون توجه هر محیطی هستند. تصور غالب از دیوار، سازه‌ای دو بعدی است که روش تزیینش استفاده از رنگ، کاغذ دیواری یا دیوارکوب‌ها است. اما به نظر می‌رسد دیوارها پتانسیلی بیش از این برای تبدیل فضا به محیطی بی‌نظیر و زیبا داشته باشند. یکی از این پتانسیل‌ها استفاده از دیوارپوش‌های متفاوت و جذاب است که کمک می‌کنند تا دکوراسیونی مطابق انتظارتان برای خانه طراحی کنید. یکی از انواع دیوارپوش‌های دکوراتیو، که اخیرا در بازار با استقبال خوبی مواجه شده‌اند، دیوارپوش‌های سه بعدی هستند. این دیوارپوش‌ها به عنوان جایگزین مناسب و زیبای سایر پوشش‌های دیوار از جمله؛ کاغذ دیواری، سنگ نمای کامپوزیتی، صفحات MDF و سنگ آنتیک مطرح شده‌اند. 
اگر تصمیم خرید دیوارپوش سه بعدی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف دیوارپوش در شهر کرج، دیوارپوش سه بعدی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در کرج موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.


خرید دیوارپوش سه بعدی در شهر کرج، استان البرز


دیوارپوش سه بعدی یا همان  3Dپنل، دارای سطحی کاملا برجسته است، کلیشه همیشگی را زیر پا گذاشته و به دیوارها بعد سومی را اضافه می‌کند. این نوع دیوارپوش، متشکل از پنل‌های برجستۀ حجمی، از جنس MDF و با روکشPVC ، چرم یا پارچه است. برجستگی‌ این پنل‌ها بسته به طرح‌شان، از نیم تا چهار سانتیمتر متغیر است.


پنل‌های سه بعدی با ابعاد مختلف و در سه سایز 30*30، 50*50 و 62.5*80 سانتیمتر و در طرح‌های بسیار متنوع تولید شده‌اند. این پنل‌ها کنار یکدیگر روی دیوار یا سقف چسبانده می‌شوند و فواصل بین‌ آنها با درزگیر مخصوص پر می‌شود. پس از آن به رنگ دلخواه رنگ‌آمیزی شده و جلوه سه بعدی و بسیار زیبایی، به دیوار یا سقف می‌بخشند. نوع دیگر دیوارپوش‌های سه بعدی، نیازی به رنگ‌کاری و درزگیری در محل نصب ندارند و به راحتی نصب می‌شوند و طر‌ح و رنگ‌های متنوع آنها پاسخگوی هر نوع سلیقه‌ای است.
دیوارپوش سه بعدی می‌تواند با توجه به تنوع جنس، طرح، رنگ و نیز سلیقه سفارش‌دهنده، در منازل (برای مثال دیوار اتاق نشیمن و دیوار پشت تلویزیون، پارتیشن)، فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، گالری‌ها، مطب‌ها، سینماها، سالن‌های زیبایی، رستوران‌ و تالارها و ویترین مغازه‌ها، به کار برده شود. این نوع دیوارپوش‌ها به دلیل تنوع طرح و رنگ می‌توانند با دکوراسیون‌ها مدرن و کلاسیک هماهنگ شده و زیبایی خاص و منحصر به فردی در فضای مورد نظر ایجاد کنند.  این پوشش دکوراتیو می‌تواند به عنوان پوشش سقف هم استفاده شود، که در این صورت به سقف ظاهری چشمگیر می‌بخشد.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در کرج درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب دیوارپوش سه بعدی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز، شهر کرج داشته باشید. این که فروشندگان دیوارپوش در کرج چه نوع دیوارپوش سه بعدی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع دیوارپوش سه بعدی را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر کرج انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون