دسته بندی ها

قیمت انواع کاغذ دیواری در لاهیجان

فروشندگان و مجریان کاغذ دیواری در لاهیجان

راهنمای انتخاب و خرید انواع کاغذ دیواری در شهر لاهیجان و استان گیلان

همان طور که از نام کاغذ دیواری بر می آید، منظور از این محصول کاغذ های صفحه ای است که در رول هایی با طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه می شوند. برای چسباندن کاغذ های دیواری به دیوار از چسب های مخصوص استفاده می شود. علاوه بر معمول ترین استفاده از کاغذ های دیواری که نصب روی دیوار می باشد، از این محصول گاهی برای پوشاندن کمد ها هم استفاده می شود. یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون منزل و البته زیبا تر کردن آن کاغذ دیواری می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مختلف کاغذ دیواری در شهر لاهیجان کاغذ دیواری با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در لاهیجان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کاغذ دیواری در لاهیجان، استان گیلان

به دلیل این که از مواد مختلفی برای ساختن کاغذ های دیواری استفاده می شود لذا این محصولات دارای تنوع بالایی در جنس شان می باشند. همین متفاوت بودن مواد به کار رفته در ساختار کاغذ دیواری ها آن ها را در دسته های مختلفی قرار می دهد که در ادامه به معرفی هر کدام به طور اختصار می پردازیم.

کاغذ های دیواری با منسوجات نبافته: این نوع از کاغذ دیواری ها از ترکیب الیاف نساجی و سلولزی و رنگدانه ها ساخته می شوند. تقویت کننده این ترکیب، مواد آکرولیکی می باشد. ویژگی مهم این نوع از کاغذ دیواری ها این است که به آسانی به دیوار نصب می شوند و برای این کار احتیاجی به استفاده از چسب نیست. البته که این ویژگی موجب سرعت بخشیدن به فرایند نصب هم خواهد شد. از همه مهم تر این که آن ها یک بار مصرف نیستند و می توانید از جایی جدا کرده و در قسمتی دیگر از آن ها استفاده کنید. این ویژگی در صنعت ساختمان سازی بسیار با اهمیت می باشد. چون باعث می شود بهترین استفاده را از امکانات موجود کرد.

کاغذ های دیواری وینیل: اگر روی متریال کاغذی را با وینیل پلی کلراید پوشانده شود کاغذ دیواری وینیل ساخته می شود. مزیت عمده این متریال که روی کاغذ قرار می گیرد این است که آن را ضد لکه و رطوبت می کند که ویژگی مهمی به شمار می آید. کاغذ دیواری ضد لک را می توان به آسانی در هر قسمتی از خانه استفاده کنیم و نگرانی بابت کثیف شدن آن نداشته باشیم.

کاغذ دیواری وینیل فابریک بک: ساختار این نوع کاغذ های دیواری به این صورت است که یک سطح لمینت داریم و با وینیل سخت آن را پوشانده ایم. کاغذ های دیواری وینیل فابریک بک به سه دسته کاغذی، وینیل جامد و سخت و وینیل نبافته تقسیم می شوند.

کاغذ های دیواری پارچه ای: در فرآیند ساختن این نوع از کاغذ های دیواری از وینیل مایع یا آکریلیک سبک استفاده می شود. برای استفاده از کاغذ دیواری های پارچه ای محدودیت داریم و نمی توان آن ها را در هر قسمتی از خانه استفاده کرد. از آن جایی که این نوع از کاغذ دیواری ها برای محیط هایی که رطوبت ندارند مناسب می باشند پس استفاده از آن ها به اتاق های خواب و یا اتاق نشیمن خانه محدود می شود. البته برای قسمت های دیگر نظیر راه پله هم مناسب می باشند.

استفاده از کاغذ دیواری ها چه مزیت هایی دارد؟

در ساختمان سازی یکی از موضوعاتی که اهمیت ویژه دارد زمان اتمام پروژه ها می باشد. فرآیند رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان ها معمولا پروسه ای طولانی مدت است. زیرا هم فرآیند اجرای آن به زمان نسبتا زیادی نیاز دارد و هم به مدت زمانی برای خشک شدن رنگ نیاز داریم. اما استفاده از کاغذ های دیواری این مشکل را مرتفع کرده است. می توان در مدت زمانی کوتاه متراژ زیادی از ساختمان را با کاغذ دیواری پوشاند و بلافاصله پس از نصب هم امکان استفاده از خانه وجود دارد. پس مزیت اصلی استفاده از کاغذ دیواری ها سرعت اجرای آن ها می باشد.

از طرف دیگر از آن جایی که کاغذ دیواری ها دارای طرح ها و رنگ های خیلی زیادی می باشند می توانید به آسانی طرح دل خواه تان را از بین آن ها انتخاب کنید. کاغذ دیواری ها دارای طرح های زیبایی می باشند که می توانید به خانه تان سبک و سیاقی خاص و چشم گیر ببخشید. استفاده از کاغذ دیواری در هر ساختمانی موجب ایجاد تحولی قابل توجه در آن خواهد شد.

استفاده از کاغذ دیواری ها چه معایبی دارد؟

اگر از کاغذ دیواری هایی که جنس مرغوب ندارند استفاده کنید پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شاهد خراب شدن آن و حتی کثیف شدن اش خواهید بود. از سوی دیگر استفاده از کاغذ های مرغوب و قابل شست و شو مستلزم صرف هزینه قابل توجهی می باشد. مشکل دیگری که در مورد کاغذ دیواری ها وجود دارد این است که معمولا برای مناطقی که آب و هوای مرطوب دارند مناسب نمی باشند. زیرا با گذشت زمان رطوبت به زیر کاغذ دیواری نفوذ می کند و باعث می شود که کاغذ از دیوار جدا شود و یا حفره هایی در سطح آن ایجاد می کند که زیبایی دیوار را به هم خواهد ریخت.

نحوه خرید کاغذ دیواری به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کاغذ دیواری در لاهیجان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کاغذ دیواری" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کاغذ دیواری با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان، شهر لاهیجان داشته باشید. این که فروشندگان در لاهیجان چه نوعی کاغذ دیواری و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کاغذ دیواری را در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر لاهیجان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کاغذ دیواری