دسته بندی ها

قیمت کاغذ دیواری با نتوع ترین طرح ها در استان البرز

فروشندگان و مجریان کاغذ دیواری در استان البرز

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی کاغذ دیواری در استان البرز

به صفحات کاغذی که در قالب رول ها به بازار عرضه می شوند کاغذ دیواری گویند. کاغذ دیواری جز مهم ترین عناصر دکوراتیو در ساختمان ها است که در معماری مدرن و امروزی و طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد های زیادی دارد. مزیت های زیاد استفاده از کاغذ دیواری، آن را به یکی از متریال های پر کاربرد تبدیل کرده است و خیلی ها رنگ آمیزی ساختمان و دردسر های آن را کنار می گذارند و به سراغ کاغذ های دیواری می روند. البته که دلیل دیگر استفاده زیاد از این محصول تنوع در طرح و رنگ و زیبایی منحصر به فردی است که به فضای دکوراسیون داخلی خانه ها می بخشد. امروزه نه فقط در ساختمان های مسکونی بلکه در بسیاری از ساختمان های اداری و شرکت ها هم برای پوشاندن دیوارها از این محصول استفاده می شود. در مطب پزشکان، مهد کودک ها و هر مکان عمومی دیگری که ظاهر و زیبایی آن اهمیت داشته باشد می توان از کاغذ های دیواری متنوع استفاده کرد و فضایی بسیار زیبا خلق کرد. کاغذ های دیواری را با چسب های مخصوص شان به دیوار می چسبانند. اگر چه این فرآیند ساده به نظر می رشد اما بهتر است که توسط کارشناسان و نصابان کاربلد انجام شود تا نهایت دقت را برای انجام آن به کار بگیرند.

اگر تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف کاغذ دیواری در استان البرز کاغذ دیواری با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان البرز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کاغذ دیواری در استان البرز

انواع کاغذ دیواری ها

کاغذ های دیواری از نظر جنسی که ساختارشان را تشکیل داده است دارای انواع متفاوتی می باشند که عبارتند از: کاغذ های دیواری (Non-Woven) که با منسوجات نبافته می باشند، کاغذ های دیواری وینیل، کاغذ های دیواری وینیل فابریک بک، کاغذ های دیواری پارچه ای

فرایند نصب کردن کاغذ دیواری

اگر تصمیم گرفته اید که برای پوشاندن دیوار های خانه و یا محل کارتان از کاغذ های دیواری استفاده کنید در مرحله اول باید مشخص کنید که از چه جنس و طرحی می خواهید استفاده کنید. همان طور که گفته شد کاغذ های دیواری دارای طرح ها و جنس های متنوعی می باشند. این ویژگی اگرچه خوب است اما خب از سوی دیگر انتخاب را سخت می کند و شاید برای تان کار راحتی نباشد که در بین تنوع بالا انتخاب کنید. برای این کار باید ابتدا ویژگی های محلی که می خواهید کاغذ دیواری را در آن جا نصب کنید بررسی کنید. به طور مثال کاغذ دیواری که برای اتاق نشیمن خانه استفاده می شود قطعا با کاغذ دیواری مورد استفاده در ادارات متفاوت است. سپس باید به اندازه های محل مورد نظر هم دقت کنید. برخی از انواع کاغذ های دیواری به ابعاد و اندازه ای مشخص نیاز دارند. مثلا کاغذ دیواری های پوستری که وقتی روی دیوار قرار می گیرند طرحی خاص را ایجاد می کنند. خب اگر فضا برای نصب کامل آن وجود نداشته باشد دیگر طرح مورد نظر تشکیل نخواهد شد. یا برای دیوار های کوتاه و بلند اصولی در انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد که باید آن ها را در نظر بگیرید و اگر خودتان از این اصول اطلاعی ندارید حتما از نظر کارشناسان خرید استفاده کنید.

حالا فرض کنید که کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کرده اید. در مرحله بعدی باید جایی که می خواهیم کاغذ دیواری را نصب کنیم آماده شود. دیواری که می خواهیم این محصول را روی آن نصب کنیم باید صاف و یکپارچه باشد. تصور کنید که وجود فرورفتگی و برآمدی در دیوار چقدر می تواند ظاهر کاغذ دیواری را به هم بریزد.

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب از نظر طرح و رنگ حتما به کاربری فضا دقت کنید. به طور مثال برای اتاق کودکان و نوجوانان بهتر است که از رنگ های گرم و شاد و زنده استفاده کنید. حتی طرح های کارتونی برای خردسالان پیشنهاد می شود. در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نشیمن حتما به رنگ کف پوش های خانه، پرده ها و سایر وسایل دقت کنید تا بتوانید هماهنگی لازم را ایجاد کنید. در آشپزخانه از نوعی استفاده کنید که قابل شست و شو باشد. زیرا فضای آشپرخانه به دلیل رطوبت و حرارت و عوامل دیگر موجب کثیف شدن کاغذ ها خواهد شد. اگر امکان تمیز کردن آن ها وجود نداشته باشد پس از مدتی زیبایی شان را از دست خواهند داد.

برای اتاق خواب کاغذ دیواری را متناسب با رنگ سرویس خواب و رنگ پرده ها انتخاب کنید. یادتان باشد بهتر است که از رنگ های آرامش بخش برای فضای اتاق خواب استفاده کنید. به هر حال آن جا فضایی برای استراحت است و باید متناسب با این هدف آماده شده باشد.

اگر قصد دارید فضای حمام و یا سرویس بهداشتی را با استفاده از کاغذ های دیواری زیبا کنید باید به سراغ انواع ضد رطوبت بروید تا بتوانید در چنین فضا هایی کاغذ دیواری های مقاوم داشته باشید.

هر چه که پیش می رویم به انواع کاغذ دیواری ها اضافه می شود و متناسب با نیازهایی که تعریف شده اند این محصولات هم به روز می شوند. مثلا اگر چه قدیم استفاده از کاغذ دیواری ها در محیط های مرطوب امکان پذیر نبود اما نسل های جدید کاغذ دیواری این مشکل را هم حل کرده اند. رفته رفته بر مدل های کنونی هم اضافه می شود. کاغذ دیواری های سه بعدی و یا نانو نمونه ای از انواع مدرن کاغذ دیواری ها می باشند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کاغذ دیواری در استان البرز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کاغذ دیواری" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کاغذ دیواری با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز داشته باشید. این که فروشندگان در استان البرز چه نوعی کاغذ دیواری و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کاغذ دیواری را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کاغذ دیواری