دسته بندی ها

خرید ترمووود در شهر تهران

فروشندگان و مجریان ترمووود در تهران

 • تولید و فروش ورق کامپوزیت نما - عرضه انواع چوب ترمو و فرم
  آدرس: اشرفی اصفهانی ، پونک
 • فروش و پخش عمده چوب ترمو (ترموود)(ترمووود) بزرگ ترین تولید کننده چوب ترمو در ایران با ظرفیت ۱۲۰۰ متر مکعب در ماه انجام خدمات اجرایی : روف گاردن , تراس گاردن و....
  آدرس: شهرک صنعتی خاوران
 • گروه معماری و بازرگانی آژند ارائه دهنده خدمات طراحی و اجرای ویلا در تمام نقاط ایران فروش و نمایندگی متریال های ساختمانی اروپایی و وارداتی
  آدرس: شیخ بهایی
 • دکاموند چوب سانا برترین تولید کننده چوب ترمو
  آدرس: جنت آباد
 • تولید کننده و فروش ترمووود ایرانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در تمامی ابعاد و مقاطع
  آدرس: شهرک صنعتی خاوران، سایت چ

راهنمای خرید ترمووود در تهران

اگر چوب را در دماهای بسیار بالا، حدود صد و هشتاد الی دویست و پنجاه درجه سانتی گراد، با بخار گرما دهند، چوب فراوری شده یا ترمووود حاصل می‌آید، که به آن ترمو چوب هم می‌گویند. این محصول بسیار سازگار با محیط زیست است، در مقابل پوسیدگی و تغییرات دمایی بسیار مقاوم است، رنگی یکنواخت دارد، حشرات نمی‌توانند داخل آن نفوذ کنند و به آن آسیب بزنند، خشک است، ترک نمی‌خورد، در یک کلام، بسیار مقاوم است. از این نوع چوب برای نمای ساختمان‌ها، کفپوش‌های بیرونی خانه‌ها، کفپوش حیاط، آلاچیق، روف گاردن‌ها، در و پنجره، نرده پله، پاگرد، سونا، استخر و دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند. 
اگر تصمیم خرید ترمووود را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف چوب در شهر تهران ترمووود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده ترمووود را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید انواع ترمووود در تهران، استان تهران.

انتخاب نوع چوبی که از آن ترموود فراهم می‌شود خیلی مهم است. انواع چو‌ب‌ها، با توجه به هدف و کاربری، برای این منظور استفاده می‌شوند، از جمله کاج، بلوط و عش. انتخاب نوع چوب تاثیر بسیار زیادی در قیمت خواهد گذاشت. اما از هر چوبی برای هر منظوری و در هر اقلیمی هم نمی‌توان استفاده کرد. همین امر، لزوم مشورت با متخصصان را بیشتر از پیش مهم می‌نماید. 
نکته‌ی دوم ویژگی‌ها چوب مورد استفاده‌ی نهایی است. ضخامت نکته‌ی مهمی است که نیاز به بررسی کارشناسانه دارد. مثلا اگر ضخامت چوب را برای نما بسیار بالا بگیریم باعث افزایش وزن ساختمان می‌شود که می‌تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد. رنگ آمیزی مناسب هم نکته بسیار مهمی است. جدا از بحث زیبایی، رنگ آمیزی صحیح و اصولی باعث افزایش مقاومت چوب در برابر اشعه یووی خورشید و همچنین در برابر ساییدگی، خوردگی و حشرات می‌شود.
نکته بسیار مهمی دیگری که نباید به آن بی‌توجه بود چگونگی نصب است. نصب این چوب‌ها بخصوص بر روی نما، بسیار مساله تخصصی ‌است که استانداردهای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، زیرسازی درست و اصولی نکته بسیار الزام آوری است. از نصب مستقیم آن‌ها بر روی فلز و دیوار باید جدا خودداری کرد، زیرا چوب و فلزی در تغییرات دمایی، رفتاری درست عکس هم نشان می‌دهند. فاصله‌ی پروفیل‌های زیرسازی، میزان قطر سیمان زیرسازی، مهار پیچ‌ها و فواصل آن‌ها و حتی جهت پیج کردن، نکات بسیار اساسی و استاندارد شده‌ای هستند. بحث طراحی و هارمونی هم که همیشه به جای خود باقی‌ست. و بالاخره ایمنی مساله‌ای است که به هیچ عنوان نمی‌توان سرسری از کنار آن گذشت. تمام این ظرایف و نکات اهمیت بکارگیری نیروهای حرفه‌ای و متعهد را گوشزد می‌کند.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان ترمووود در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ترمووود" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع ترمووود با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید.

این که فروشندگان ترمووود در تهران چه نوعی ترمووود و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل چوب خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع ترمووود را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع ترمووود در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره ترمووود