ارسال پیام به آپادانا سرام

     
ارسال پیام

آپادانا سرام

آپادانا سرام

شرکت آپادانا سرام تولید کننده انواع کاشی و سرامیک

  • تلفن تماس: ۸۴۳۱۰۰۰۰ (۰۲۱)

درباره ما

تاریخچه
شرکت در تاریخ ۱۲/۰۶/۱۳۸۱ با نام شرکت آپادانا سرام (سهامی خاص) تاسیس و تحت شماره ۱۹۳۰۰۶ مورخ ۱۶/۰۷/ ۱۳۸۱در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است
مرکز اصلی شرکت واقع در تهران خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره ۸. و کارخانه (محل اجرای پروژه) کیلومتر ۴۲ جاده قزوین –بوئین زهرا شرکت آپادانا سرام می باشد .
همچنین به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ۰۴/۰۲/۱۳۸۴ نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردیده است و اساسنامه جدید مشتمل بر ۷۸ ماده و ۱۴ تبصره تصویب و جایگزین اساسنامه قبلی گردید و اعلامیه تبدیل نوع شرکت ، تحت شماره ۱۴۰۲۵/۳۲ مورخ ۲۵/۰۳/۱۳۸۴توسط اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری صادر و به روزنامه رسمی ارسال گردیده است .
عملیات اصلی شرکت تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز تولید کاشی دنیا می باشد ،
ظرفیت اسمی شرکت تولید ۳۰میلیون متر مربع انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت ، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی ) و کاشی پرسلانی لعابدار می باشد .
شرکت آپادانا سرام با تولید این حجم کاشی در رده بزرگترین تولیدکنندگان جهانی کاشی قرار خواهد گرفت .
شرکت آپادانا سرام با اجرای طرح توسعه قادر به تولید ۵۰ میلیون متر مربع کاشی در سال خواهد بود .
۲-موضوع فعالیت
موضوع فعالیت شرکت
-ایجاد و تاسیس کارخانجات تولید کاشی و سرامیک اعم از کاشی دیواری ،کاشی کف ،کاشی پرسلانی و کاشی تزیینی ،انواع لعاب و رنگ و فراورده های مشابه ،تهیه و تامین کلیه مواد ،وسایل و ماشین آلات مورد نیاز این صنایع از داخل و خارج کشور .
-اکتشاف و استخراج و بهره برداری از کلیه مواد مورد نیاز این صنعت از قبیل سیلیس ،فلدسپار و کائولین و سایر خاک های صنعتی و فرآوری آنها به منظور تولید خاک های دانه بندی شده و فرموله شده.
-تاسیس شرکت های جدید یا سهیم شدن در شرکت های موجود در جهت تعقیب اهداف شرکت و به طور کلی انجام کلیه عملیات و معاملات مجاز تولیدی و بازرگانی و صنعتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تمام و یا هریک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد .
-مشارکت در سایر شرکت ها از طریق تاسیس یا تعهد سهام شرکت های جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکت های موجود.
-به طور کلی شرکت می تواند به کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به تمام و یا هریک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد مبادرت نماید.

اطلاعات تماس آپادانا سرام

لطفا هنگام تماس، یادآور شوید که از طریق ساختمون دات کام، تماس گرفته اید
  • محدوده آدرس: تهران - خیابان ملاصدرا
  • آدرس: تهران خیابان ملاصدرا ، بعد از چهار راه شیخ بهایی ، خیابان گلدشت ، بن بست گلدشت اول ، شماره ۸.
  • تلفن : ۸۴۳۱۰۰۰۰ (۰۲۱)