دسته بندی ها

ارسال پیام به کدکن مبین سازه

       
ارسال پیام

کدکن مبین سازه

شرکت کدکن مبین سازه تولید و نصب انواع سقف کاذب آلومینیومی چراغ ۶۰*۶۰ توکار چراغ ۶۰*۶۰ روکار و کف کاذب فولادی و کف کاذب آلومینیومی مخصوص اتاق سرور را انجام میدهد.

  • آخرین بروزرسانی : ۹۹/۱۱/۰۴

درباره کدکن مبین سازه

معرفی شرکت کدکن مبین سازه

با سلام با اطلاع می رساند که شرکت کدکن مبین سازه با همراهی گروهی از مهندسین و افراد متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و تولید و اجرای انواع سقفهای کاذب و نمای آلومینیومی تاسیس گردیده است .

تجربه طولانی در اجرای نمای و سقفهای کاذب آلومینیومی زیادی در ایران و تعامل در جهت بروز بودن اطلاعات وتکنولوژی با شرکت های خارجی و افتخار همکاری در اجرای بیش از ۵۰ درصد از پروژه های ملی کشور: همچون ایستگاه های متروی کشور ( بدلیل توسعه ایستگاه های مترو در کشور این نوع پروژه ها مستمردر لیست شرکت کدکن می باشد ) مراکز فرهنگی ، فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، مجموعه های تجاری کشور ، مراکز صنعتی ، ادارات ، مجموعه های ورزشی و... با اعتقاد به اینکه باید بهترین ها را برای کشورمان بخواهیم و بهترین سرویسها را به مشتریان بدهیم این باور را به ما میدهد که بگوییم جزء بهترین ها هستیم .

لذا واحد روابط عمومی این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه اطلاعات و مشاوره در راستای اجرای پروژه های دردست شما را اعلام می دارد .

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ارسال رزومه ، لوح فشرده ، و هرگونه عکس و مشخصات فنی با دفتر مرکزی این شرکت واحد روابط عمومی تماس حاصل فرمائید.

شما با یک بار همکاری با شرکت کدکن عضوی ازما خواهید شد.
تعدادی از محصولات شرکت کدکن:
سقف کاذب گریلیوم ، سقف کاذب تایل آلومینیومی ۶۰*۶۰ ، سقف کاذب لوکسالون ، سقف کاذب دامپا آلومینیومی ، سقف کاذب کناف ، سقف کاذب لوور آلومینیوم
سقف کاذب کامپوزیت ، نمای کامپوزیت ، چراغ ۶۰*۶۰ فلورسنت ، پنل ال ای دی ۶۰*۶۰ ، چراغ سیلندری ، کف کاذب (فولادی ، آلومینیومی)

محصولات و خدمات کدکن مبین سازه

ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای