دسته بندی ها

ارسال پیام به آسانسور ایرانیان

       
ارسال پیام

آسانسور ایرانیان

طراحی، فروش و نصب انواع آسانسور کششی و هیدرولیک دارای مجرب ترین کادر فنی و پرسنل اجرایی در استان خوزستان همکاری با برترین برندهای اروپایی (آلبرتو ساسی، سیکور الکمپ، مونته فرو ...)

  • آخرین بروزرسانی : ۹۸/۰۸/۲۴

درباره آسانسور ایرانیان

آسانسور ایرانیان عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی و دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن ایران در استان خوزستان به عنوان یکی از شرکت‌های کارآمد و با تجربه در زمینه فروش ، نصب ، سرویس و نگهداری و همچنین نوسازی انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیک فعالیت می نماید.

این شرکت با بکارگیری پرسنل فنی مجرب و مهندسان کار آزموده، ارائه قیمت رقابتی و مناسب و همکاری با تولیدکنندگان بزرگ اروپایی آمادگی طراحی مهندسی، نصب و تعمیرات انواع آسانسور مطابق با استاندار جهانی EN۸۱ را دارا می باشد.

همچنین اتخاذ سیاست مشتری مداری و پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از آسانسورهای نصب شده، اصلی است که ما همواره بر آن متعهد هستیم.

از این رو برآورده کردن کلیه نیازهای مشتریان، تامین و ارائه آسانسورهای پکیج و قطعات جانبی مطابق با آخرین فناوری‏ ها و استانداردهای جهانی، اجرای کوتاه مدت پروژه‏ها و همچنین خدمات سرویس و نگهداری حرفه‏ای سبب شد که در این مدت زمان نسبتا کوتاه بتوانیم به یکی از شرکت‏های پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی مبدل شویم.
ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای