دسته بندی ها

ارسال پیام به گروه تولیدی تهران کیت

       
ارسال پیام

گروه تولیدی تهران کیت

تولید کننده دستگاههای الکترونیکی و سیستم های نورپردازی LED ضدآب IP۶۸ پروژکتور استخری روکار و توکار تک رنگ و مولتی کالر -چراغ و پروژکتور های فواره ای - سنگ نورانی - وال واشر های ضد آب و.....

  • آخرین بروزرسانی : ۹۸/۱۱/۳۰

درباره گروه تولیدی تهران کیت

این مجموعه در سال ۱۳۷۹ با کمک و یاری خداوند متعال فروشگاه خود را با نام تهران کیت افتتاح نموده ،در این فروشگاه ما مجموعه ایی بی نظیر از محصولات نورپردازی تولید کنندگان ایرانی را به نمایش گذاشته ایم .
اکنون فروشگاه تهران کیت جایگاه خوبی را در میان تولیدکنندگان ایرانی پیدا کرده و ما در این عرصه با بهترین تولیدکنندگان محصولات نورپردازی همکاری مینماییم
فروشگاه تهران کیت با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شده. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای روشنایی خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.
در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تامین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.
ارسال دیدگاه در مورد این شرکت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای