دسته بندی ها

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه دکوراسیون داخلی

52 5
تورج (ادمین)
55
سلام ممنونم از محبتتون حتما در آینده به این موضوع خواهیم پرداخت
خانه هوشمند
55
مطالبتون عالیه اما کاش با توجه به روی کار اومدن تکنولوژی، اشاره ای هم داشتید به دیوایس های هوشمندی که میتونه یه خونه رو خاص تر جلوه بده

مواردی که هر آشپزخانه مدرن به طور معمول داراست

undefined
Sakhtemoon

آشپزخانه ها قلب خانه هستند و همیشه باید طرح و عملکرد آن به روز شده و کامل گردد. برای داشتن یک آشپزخانه مدرن می توانید از موارد زیر استفاده کنید.

استفاده از قفسه های باز در آشپزخانه:

استفاده از قفسه های باز در آشپزخانه:


استفاده از قفسه (تاقچه) می ­تواند باعث بهبود وضعیت ظاهری و نیز بهبود عملکرد میزکانتر و فضای ناهار خوری شما شود. انتخاب ظروف یک رنگ یا با رنگبندی متناسب با یکدیگر نیز نمای بهتری به آشپزخانه شما می‌دهد.


استفاده از خطوط منحنی در آشپزخانه:

استفاده از خطوط منحنی در آشپزخانه:


اکثر آشپزخانه ها از مجموعه ای از قسمت های مستطیلی یا مربع شکل تشکیل شده اند بنابراین انتخاب سایر اشکال می تواند به آشپزخانه شما ظاهر مدرن تری بدهد. یک روش ساده استفاده از اشکال دایره وار و منحنی در وسایل آشپزخانه است. به عنوان مثال می توان از یک تخته چوبی با گوشه های منحنی بر روی کانتر آشپزخانه استفاده کرد.


ایجاد اجزای متحرک مدرن در آشپزخانه:

ایجاد اجزای متحرک مدرن در آشپزخانه:


اجزای متحرک در آشپزخانه، فضاهای موجود را سازگار و وفق پذیر می کند. به عنوان مثال در تصویر بالا صاحب خانه از تخته آشپزی متحرک بروی سینک استفاده کرده است که فضای سینک را در صورت نیاز می پوشاند.


استفاده از استیل در فضای آشپزخانه:

استفاده از استیل در فضای آشپزخانه:


استفاده از استیل را فقط به وسایل خانه (مانند یخچال یا ماشین لباسشویی) محدود نکنید و در سایر قسمت های آشپزخانه (به عنوان مثال برای سطح روی کابیت ها) نیز از آن استفاده کنید….ایجاد فضای مناسب برای تکنولوژی های مدرن:

ایجاد فضای مناسب برای تکنولوژی های مدرن:


امروزه تلفن های همراه، تبلت ها و شارژر آنها، ظاهر کانتر آشپزخانه را بهم ریخته می کنند. راه حل رهایی از این مشکل جدید ، استفاده از یک کمد یا کابینت با تجهیزات الکتریکی ضروری است که امکان شارژ هر یک ازگجت ها را بدون دیده شدن، می دهد.


دیدگاه ها و سوالات
خانه هوشمند ۱۱-۱۲-۹۷ ساعت ۱۱:۳۴

مطالبتون عالیه. اما کاش با توجه به روی کار اومدن تکنولوژی، اشاره ای هم داشتید به دیوایس های هوشمندی که میتونه یه خونه رو خاص تر جلوه بده.

تورج (ادمین) ۱۱-۱۲-۹۷ ساعت ۱۴:۴۶

سلام. ممنونم از محبتتون. حتما در آینده به این موضوع خواهیم پرداخت

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 ۵ امتیاز ۱ز ۲ آراء