انتخاب استان و شهر

  ستون قصر طلایی vip

  دسته بندی موضوعی

  کاغذ دیواری قابل شستشو

  فروشندگان و مجریان کاغذ دیواری قابل شستشو

  راهنمای انتخاب کاغذ دیواری قابل شستشو

  کاغذ دیواری قابل شستشو
  یک ویژگی بسیار مهم برای کاغذ دیواری های امروزی، قابل شستشو بودن کاغذ دیواری میباشد کاغذ دیواری قابل شستشو را میشود به راحتی با مواد شوینده و سفید کنند تمیز کرد .
  کاغذ دیواری های قابل شستشو گزینه خوبی برای فضاهایی مثل اتاق کودک و آشپزخانه می باشند. کاغذ دیواری قابل شستشو از جنس pvc و دارای روکش وینیل است. روکش وینیل تا اندازه ایی کاغذ دیواری را در مقابل آب مقاوم می کند. باید روی بسته بندی کاغذ دیواری قابل شستشو را دقت کرد تا کلمه قابل شستشو Washable یا Super-Washable و یا علامت قابل شستشو بودن نشان داده شود. از ویژگی های کاغذ دیواری قابل شستشو که روکش وینیل دارند استحکام کاغذ دیواری میباشد که باعث می شود کاغذ دیواری ضد خش و ضد پارگی باشد .
  کاغذ دیواری را با استفاده از ابر یا اسفنج خیس، آغشته به مواد شوینده شستشو می دهیم و با دستمال خشک در آخر آن را تمیز میکنیم. کاغذ دیواری های قابل شستشو درای تنوع در رنگ است و طرح های متنوع دارد و از کیفیت و داوام بالایی برخوردار است .

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره کاغذ دیواری قابل شستشو