پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟

پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که خواص مکانیکی آنها با استفاده از سیلیس و الیاف سلولزی بهبود یافته است .


 الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات ، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما شده و از بروز عیوب مختلف همچون ترک خوردگی و اعوجاج جلوگیری می کند.

پانل سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت برد) چیست ؟

با توجه به مقاومت خمشی قابل توجه، پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) دارای عملکردی بسیار عالی در نمای بیرونی و داخلی، دیوارهای داخلی و خارجی و پوشش سقف و کف ساختمانها هستند .
سمنت پلاستدر ایران جزو مصالح  نوین  به شمار  می آید که از شکل دهی بتن مخصوصی متشکل از  سیمان  سفید ،  پودر سنگ ، ماسه ،  افزودنی های بتن    (رزین پلی استر و  هاردنر ) و همچنین پیگمنت های رنگی حاصل می گردد. در واقع سمنت پلاست آمیزه ایی از بتن و پلیمر میباشد که ترکیبات رنگی بسیار زیبا  همچون سنگ های طبیعی را  در خود جای داده است .


  پنل های سیمانی الیاف دار مقاومت بالائی در مقابل آتش سوزی داشته و عایق های صوتی و حرارتی و همچنین عایق رطوبتی مناسبی هستند. این پنل ها درمقایسه با کلیه محصولات مشابه ، مقاومت بیشتری دربرابرجذب و عبور رطوبت از خود نشان می دهند .اگرچه در حالت غوطه وری ، آب زیادی به خود جذب می کنند و مقاومت خمشی آن ها کاهش پیدا می کند ، اما بعد از خشک شدن بدون تغییر در ابعاد ، مقاومت خمشی اولیه را بدست می آورند. استفاده از این محصول می تواند نقش قابل توجهی در کاهش مصرف انرژی و آلودگی صوتی در ساختمان ها داشته باشد .

پانل های سیمانی الیاف دار (فایبر سمنت بورد) در مقابل اشعه خورشید و همچنین شرایط سخت جوی (دمای بالا و بخصوص دمای زیر صفر)  دوام بسیار بالایی دارند . همین امر باعث شده است که برای استفاده از آن در پوشش نمای ساختمان ، مانند محصولات مشابه از جمله سیستم درای وال، محدودیتی بوجود نیاید.


با توجه به اینکه پانل های سیمانی الیافدار (فایبر سمنت بورد) سطح بسیار صافی دارند ، بعد از نصب می توان بدون اجرای نازک کاری اقدام به رنگ آمیزی سطح پنل و یا اجرای کاغذ دیواری و یا هرگونه روکش PVC و ورق HPL بر روی سطح آن نمود.


پانل های سیمانی ایستا (فایبر سمنت بورد) دوستدار محیط زیست بوده و عاری از هرگونه آزبست و مواد مضر برای محیط زیست می باشند و در برابر حشرات موذی نظیر موش و قارچ نیز مقاوم هستند .
اگر قصد دریافت نمایندگی یا قیمت، خرید محصول، سوال و دریافت مشاوره دارید به لیست شرکت ها مراجعه نمایید و با شرکت ها(یا افراد فعال) در این زمینه تماس بگیرید و از درج نظر خودداری نمایید.

آخرین نظرات شما
تصویر کاربر
amir bidhendi »  سلام لطفا ابعاد ضخامت و قیمت هر برگ پانل سیمانی سمنت بورد را بفرمائید بدون اجرا
21 آذر 1394
تصویر کاربر
رضا »  قیمت هر متر مربع با اجرا چند است
21 آذر 1393
تصویر کاربر
ساخت و ساز »  ورق های شرکت ایرانیت کیفیت بهتری دارند.
29 مهر 1393
تصویر کاربر
Davood chamani »  احتراما با عرض سلام محصول ورق nonasbestos در شركت persit توليد مي شود كه قيمت ان نسبت به انواع خارجي بسيار أوزان تر است
30 اردیبهشت 1393
تصویر کاربر
کیا . ش »  با سلام خواهشمند است در صورت امکان،در مورد اجرای نمای خارجی ساختمان های بلند با شرایط جوی سرد و معتدل با بارش برف و باران توضیحاتی در مورد نوع پنل های پیشنهادی، برآورد هزینه متریال و عمر مفید متریال مختلف قابل استفاده برای نمای بیرونی توضیحاتی کاربردی ارسال فرمایید. با سپاس
22 بهمن 1392
تصویر کاربر
گرانوليت »   باسلام واحترام، اين شركت آمادگى خودراجهت فروش مواد اوليه سيليس اعلام مى دارد،منتظرپاسخ شما هستيم. واحد بازرگانى
30 تیر 1392
نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام : *
متن نظر : *

حاصل جمع هفت و شش چقدر می شود؟(به عدد) *
لطفا قبل از درج نظر توجه داشته باشید:
اگر قصد دریافت نمایندگی یا قیمت، خرید محصول، سوال و دریافت مشاوره دارید به لیست شرکت ها مراجعه نمایید و با شرکت ها(یا افراد فعال) در این زمینه تماس بگیرید و از درج نظر خودداری نمایید.