کاشی احسان میبد

کاشی احسان میبد
تعداد بازدید هفته: 0
تعداد IP هفته: 6

شرکت کاشی احسان میبد تولیدکننده کاشی


درباره ما
شرکت کاشی احسان میبد با هدف گسترش سرمایه گذاری در داخل کشور و ایجاد اشتغال ، کاهش وابستگی به کشورهای خارجی ، شکوفایی اقتصادی و رشد و تعالی صنعت کشور در زمینه کاشی و سرامیک تاسیس و توام با جریان همسوئی با فرایند جهانی شدن مشغول به فعالیت می شود.
این شرکت در سال 1365 به نام شرکت چینی مسعود میبد تغییر نام داده شد. با دریافت 50000 متر مربع زمین در منطقه صنعتی میبد واقع در KM12 -جاده میبد-یزد فعالیت خود را در زمینه احداث کارخانجات کاشی کف آغاز نمود.
درسال 1369 عملیات ساختمانی کارخانه شروع و سفارش ماشین الات تولیدی به کشور ایتالیا داده شد. ظرفیت اسمی کارخانه در آغاز سالیانه 1/500/000 متر مربع بود که با خاتمه عملیات راه اندازی نصب ماشین الات در بهار سال1371 بهره برداری از کارخانه شروع و با تولید کاشی کف با ابعاد50*50 سانتی متر برای اولین بار در ایران گام موثری در جهت تولید کاشی برداشته شد.
در سال1371 پس از بهره برداری از کارخانه نام این شرکت به کاشی احسان میبد تغییر داده شد و با تولید محصولات متنوع در شمار یکی از کارخانجات عظیم تولید کاشی در ایران قرار گرفت. درسال 1376 طرح توسعه کاشی با ظرفیت 2 میلیون متر مربع در سال اجرا شد و در سال 1379 با تغییراتی که در خط تولید داده شد با همت کارشناسان داخلی و تلاش و جدیت پرسنل زحتمکش تولید کاشی دیوار تک پخت (منوپروزا) برای اولین بار درایران توسط این کارخانه انجام و به بازار عرضه شد.
هم اکنون در این کارخانه سالیانه متجاوز از3 میلیون متر مربع کاشی از طرح ها و ابعاد گوناگون اعم از کف و دیوار تولید می شود.ازجمله تولید کاشی کف با بهره گیری از تکنولوژی تولید به روش پودر خشک که تولید با کیفیت برتر همراه با صرفه جوئی قابل توجه در مصرف آب ، این سرمایه ملی را به ارمغان آورده است و در بازارهای داخلی و خارجی در طرح های گوناگون توزیع می گردد. کاشی احسان میبد با بهره گیری از متخصصین باسابقه و با استفاده از تکنولوژی جدید و فعالیت مستمر در زمینه تحقیق و توسعه اولین کارخانه کاشی دارای پرونده RQD در ایران می باشد که از نتایج این تحقیقات راه اندازی خط تولید کاشی منوپروزا(تک پخت)در کشور و استفاده از تکنولوژی تولید به روش پودر خشک بعنوان اولین کارخانه در ایران می توان اشاره کرد.
از اقدامات اخیر انجام گرفته در شرکت کاشی احسان میبد پروژه استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS بر اساس استانداردهای (OHSAS 18001 : 2007- ISO 14001 :2004 -ISO 9001 :2000 ) می باشد که از ابتدای تیر ماه 87 به مدت 4 ماه فاز شناخت و مستند سازی آن شروع شده و از آبان ماه 87 وارد فاز اجرا شده است.
همچنین شرکت در راستای تحقق سیستم مدیریت یکپارچه و پاسخگوئی به نیازهای متعدد و روز افزون مشتریان ، کارکنان و طرف های ذینفع خود ، خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه را با در نظرگرفتن اصول زیر تدوین نموده و خود را متعهد به رعایت انها می داند :

1-افزایش رضایت مشتریان،کارکنان و سایر طرف های ذینفع
2-پیشگیری از وقوع حوادث و افزایش ایمنی محیط کار
3-کاهش الودگی محیط زیست
4-دستیابی به بازارهای جدید جهت افزایش فروش
5-افزایش تولید کاشی کف
6-بهبود کیفیت محصولات تولیدی و کاهش ضایعات
7-افزایش تنوع محصول
تماس با ما
 
آدرس: تهران - خیابان ملاصدرا - خ شیراز جنوبی - خ گرمسار غربی - کوچه بهار 2 - پلاک 28 - واحد یک
تلفن: 02188613971
ایمیل: EHSANTILE@EMGIRAM.COM
زمینه های فعالیت ما
ارسال پیام به ما
نام : *
ایمیل :
پیام : *

حاصل جمع هشت و هفت چقدر می شود؟(به عدد) *

محصولات شرکت
از محصولات دیدن فرمایید
1
صفحه 2 از 1
1
صفحه 2 از 1