آپادانا سرام

آپادانا سرام
تعداد بازدید هفته: 0
تعداد IP هفته: 3

شرکت آپادانا سرام تولید کننده انواع کاشی و سرامیک


درباره ما
تاریخچه
شرکت در تاریخ 12/06/1381 با نام شرکت آپادانا سرام (سهامی خاص) تاسیس و تحت شماره 193006 مورخ 16/07/ 1381در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است
مرکز اصلی شرکت واقع در تهران خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره 8. و کارخانه (محل اجرای پروژه) کیلومتر 42 جاده قزوین –بوئین زهرا شرکت آپادانا سرام می باشد .
همچنین به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ04/02/1384 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردیده است و اساسنامه جدید مشتمل بر 78 ماده و 14 تبصره تصویب و جایگزین اساسنامه قبلی گردید و اعلامیه تبدیل نوع شرکت ، تحت شماره 14025/32 مورخ 25/03/1384توسط اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری صادر و به روزنامه رسمی ارسال گردیده است .
عملیات اصلی شرکت تولید انواع مختلف کاشی با استفاده از تکنولوژی روز تولید کاشی دنیا می باشد ،
ظرفیت اسمی شرکت تولید 30میلیون متر مربع انواع کاشی دیواری لعابدار دوبار پخت ، کاشی پرسلانی بدون لعاب (کاشی گرانیتی ) و کاشی پرسلانی لعابدار می باشد .
شرکت آپادانا سرام با تولید این حجم کاشی در رده بزرگترین تولیدکنندگان جهانی کاشی قرار خواهد گرفت .
شرکت آپادانا سرام با اجرای طرح توسعه قادر به تولید 50 میلیون متر مربع کاشی در سال خواهد بود .
2-موضوع فعالیت
موضوع فعالیت شرکت
-ایجاد و تاسیس کارخانجات تولید کاشی و سرامیک اعم از کاشی دیواری ،کاشی کف ،کاشی پرسلانی و کاشی تزیینی ،انواع لعاب و رنگ و فراورده های مشابه ،تهیه و تامین کلیه مواد ،وسایل و ماشین آلات مورد نیاز این صنایع از داخل و خارج کشور .
-اکتشاف و استخراج و بهره برداری از کلیه مواد مورد نیاز این صنعت از قبیل سیلیس ،فلدسپار و کائولین و سایر خاک های صنعتی و فرآوری آنها به منظور تولید خاک های دانه بندی شده و فرموله شده.
-تاسیس شرکت های جدید یا سهیم شدن در شرکت های موجود در جهت تعقیب اهداف شرکت و به طور کلی انجام کلیه عملیات و معاملات مجاز تولیدی و بازرگانی و صنعتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تمام و یا هریک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد .
-مشارکت در سایر شرکت ها از طریق تاسیس یا تعهد سهام شرکت های جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکت های موجود.
-به طور کلی شرکت می تواند به کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به تمام و یا هریک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد مبادرت نماید.
تماس با ما
 
آدرس: تهران خیابان ملاصدرا ، بعد از چهار راه شیخ بهایی ، خیابان گلدشت ، بن بست گلدشت اول ، شماره 8.
تلفن: 02184310000
ایمیل: info@apadanaceram.net
زمینه های فعالیت ما
ارسال پیام به ما
نام : *
ایمیل :
پیام : *

حاصل جمع یک و ده چقدر می شود؟(به عدد) *

محصولات شرکت
از محصولات دیدن فرمایید